Zupełnie Inna Włóczęga

Szanowni Państwo, w dniach 22-23 października 2022 br. Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Zielonogórskiego „UZeciak” wraz z Parlamentem Studenckim Uniwersytetu Zielonogórskiego zapraszają na cykl koncertów pt. „Zupełnie Inna Włóczęga”, będących niejako kontynuacją oraz upamiętnieniem Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Turystycznej „Włóczęga”.

„Włóczęga”, odbywająca się w latach 1977 – 1996 w murach auli zielonogórskiej Wyższej Szkoły Inżynierskiej, była swego czasu tuż obok „Bazuny” czy „YAPY”, jedną z największych imprez studenckich tego typu w Polsce.
Tegoroczna impreza, wraz z nową nazwą nabierze także nowego znaczenia, będzie to bowiem nie tylko impreza studencka, ale wydarzenie, które stanie się częścią obchodów 800-lecia powstania Zielonej Góry i 700-lecia uzyskania praw miejskich, jako akademickiego akcentu w historii miasta.

„Zupełnie Inna Włóczęga”, w nawiązaniu do historii, odbędzie się w auli uniwersyteckiej przy
ul. Podgórnej 50 w Zielonej Górze, a na scenie wystąpią m.in.: Krzysztof Kiljański z zespołem, grupa U Studni, Dagmara Korona, a także muzycy-absolwenci zielonogórskich szkół wyższych - współtwórcy „Włóczęgi” i absolwenci Uniwersytetu Zielonogórskiego. Na uczestników wydarzenia czeka także afterparty w klubie studenckim WySPa przy al. Wojska Polskiego 65 w Zielonej Górze.
Wstęp na wydarzenie jest wolny, a wejściówki dostępne są na stronie www.abilet.pl.

Szczegółowy program:
Niedziela, 23.10.2022 r. Aula UZ
17:00 – 17:35 – Ostatni Ząb Babci Józefiny – Walenciak&Wnukowski
17:45 – 18:30 – Dagmara Korona z zespołem
18:30 – 20:10 – Grupa U Studni
21:15 – wieczór w klubie WySPa, Przemek Mazurek
Zupełnie Inna Włóczęga
Loading...