W SIÓDMYM NIEBIE

Chmury płyną leniwie i powoli… Wiatr dmucha lekko i popycha je. Czy zauważysz przelatujące ptaki, gdy położysz się i spojrzysz w niebo? Słońce ogrzewa buzię. Oczy same się zamykają. Gdy otulisz się kocykiem z chmur, poczujesz jak miły w dotyku i puszysty jest śnieg. A po zachodzie słońca wybierzemy się w podróż pośród gwiazd! Czy niebo może być tak miękkie i ciepłe jak sen? Kolorowy deszcz, podniebne tunele, wielobarwna tęcza – odkryjmy razem, jak niezwykłe może być niebo! Raz rozświetlone promieniami słońca, innym razem gwiazdami… Nocą może zrobić się ciemniej, ale wciąż będzie czarodziejsko i pięknie.
Interaktywny spektakl dla dzieci już od 0,5 do 4 lat kryje w sobie wiele niespodzianek pobudzających zmysły. Zachęcamy dzieci i opiekunów do udziału w interaktywnej zabawie teatralnej. Ze względu na specyfikę spektaklu wszystkich uczestników (również dorosłych) prosimy o zdjęcie butów.

Koncepcja i reżyseria: Katarzyna Kawalec
Realizacja scenografii: Areta Puchalska
Muzyka: Radosław Bolewski
Ruch sceniczny: Klaudia Cygoń

Obsada:
Pim-pim: Joanna Koc
Pom-pom: Katarzyna Kawalec

Inspicjent: Dobrosława Trębacz

Projekt jest koprodukcją Teatru Sensorycznego Minimi i Lubuskiego Teatru. Projekt został dofinansowany w ramach konkursu „Centrum Dla Rodziny” ze środków programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.
Patronat nad projektem objęła Fundacja Sceny Lubelska 30/32 w Warszawie.

fot.: Andrzej Wierdak

Spektakl dla dzieci od 0,5 do 4 lat :
Czas trwania: do 40 min.
Premiera online powstała w ramach projektu Przestrzenie Sztuki.

W SIÓDMYM NIEBIE
Loading...