VI GALA BOKSERSKA BIAŁYCH KOŁNIERZYKÓW

starNa to wydarzenie dostępny jest bilet kolekcjonerskiWydrukowany na papierze wysokiej jakości z unikatową kolorową grafiką.

date_range 11.11.2023 18:00

location_on Słupsk, Hala Gryfia

Gala Bokserska Białych Kołnierzyków to inicjatywa dla pasjonatów boksu. ​Każdy kto trenuje sporty walki rekreacyjnie, bez względu na swoje doświadczenie​,​ umiejętności czy staż treningowy może stoczyć pojedynek bokserski podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Dajemy szansę każdemu spróbować swoich sił w ringu na profesjonalnej gali bokserskiej.

Gala Bokserska Białych Kołnierzyków to impreza, która już na stałe wpisała się w słupski kalendarz wydarzeń sportowych. Poprzednie edycje wypełniały Halę Gryfia po brzegi i przyciągały uczestników z całej Polski. Dwa tysiące kibiców na trybunach, a w ringu przedstawiciele wielu różnych zawodów, występowali m.in. prawnicy, prezes banku, przedsiębiorcy, żołnierze, psycholog sportu, kucharze i wielu innych uczestników z różnych miast. Najlepsi zawodnicy walczą o tytuł i pas Mistrza Gali Bokserskiej Białych Kołnierzyków.

Pomoc charytatywna to ważny element każdej naszej imprezy. W czasie wydarzenia organizujemy licytacje, z których dochód przekazywany jest dla potrzebujących osób. Przedmiotami , które można było nabyć do tej pory były m.in. rękawice podpisane przez Dariusza „Tigera” Michalczewskiego, rękawica podpisana przez Mannego Pacquiao, pas mistrza GBBK.
VI GALA BOKSERSKA BIAŁYCH KOŁNIERZYKÓW
Loading...