Turniej Ośmiu Narodów U20 Polska vs Portugalia

Sprzedaż biletów na TURNIEJ OŚMIU NARODÓW U20 Polska – Portugalia

Warunki udziału w wydarzeniu

WŁAŚCICIEL BILETU ZAPOZNAŁ SIĘ I AKCEPTUJE WARUNKI REGULAMINU IMPREZY MASOWEJ MECZ PIŁKI NOŻNEJ ORAZ REGULAMINU STADIONU MIEJSKIEGO W ŁOMŻY.

KAŻDA OSOBA (NIEZALEŻNIE OD WIEKU) MOŻE WEJŚĆ NA STADION WYŁĄCZNIE ZA OKAZANIEM WAŻNEGO BILETU WRAZ Z DOWODEM TOŻSAMOŚCI W FORMIE DOKUMENTU URZĘDOWEGO (TAKIEGO JAK DOWÓD OSOBISTY, PASZPORT LUB PRAWO JAZDY). BILET NA MECZ ORAZ DOKUMENT TOŻSAMOŚCI MUSZĄ ZOSTAĆ OKAZANE I PRZEKAZANE DO KONTROLI PRZY WEJŚCIU I NA TERENIE STADIONU NA PROŚBĘ CZŁONKA SŁUŻB INFORMACYJNYCH I PORZĄDKOWYCH LUB FUNKCJONARIUSZA POLICJI.

OSOBY MAŁOLETNIE, KTÓRE NIE UKOŃCZYŁY 13 ROKU ŻYCIA, MAJĄ PRAWO WSTĘPU WYŁĄCZNIE POD OPIEKĄ OSÓB PEŁNOLETNICH.

NIE MA MOŻLIWOŚCI ZMIANY DANYCH NA KUPIONYM BILECIE.

ZE WZGLĘDU NA NIEWIELKĄ ILOŚĆ MIEJSC PARKINGOWYCH ZACHĘCAMY DO KORZYSTANIA Z KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ.

 
Bilety ULGOWE NA TRYBUNACH KRYTYCH w SEKTORACH J-R dotyczą:
a) kobiet (które w dniu zakupu ukończyły 60 lat życia i powyżej) oraz mężczyzn, (którzy w dniu zakupu ukończyli 65 lat życia i powyżej),
b) dzieci i młodzieży do 18 roku życia za okazaniem dokumentu potwierdzającego tożsamość,
c) studentów do ukończenia 26 roku życia za okazaniem dokumentu potwierdzającego tożsamość  oraz ważnej legitymacji studenckiej,
d) osób niepełnosprawnych za okazaniem dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz legitymacji osoby niepełnosprawnej.
 
OPIS WYDARZENIA
Reprezentacja Polski do lat 20 pod wodzą trenera Miłosza Stępińskiego rozegra towarzyski mecz w ramach Turnieju Ośmiu Narodów z Portugalią w Łomży. Informujemy, że bilety na to spotkanie w cenach 25 złotych oraz 10 złotych, będzie można nabywać wyłącznie poprzez stronę abilet.pl. Rywalizacja biało-czerwonych z Portugalczykami została zaplanowana na 8 września na godzinę 17:00.
Kadra prowadzona przez trenera Miłosza Stępińskiego jest bezpośrednim zapleczem reprezentacji Polski U-21 prowadzonej przez szkoleniowca Michała Probierza, a obaj trenerzy ściśle ze sobą współpracują. Na tyle ściśle, że na czerwcowe zgrupowanie młodzieżówki Stępiński dołączył do jej sztabu. W ubiegłym sezonie w kadrze U-20 mogli występować dokładnie ci sami zawodnicy co w U-21, czyli urodzeni w 2002 roku lub później. Od 1 lipca górnym rocznikiem dla tej reprezentacji jest 2003, co nie zmienia jej głównego celu – poszerzenia selekcji i umożliwienia rywalizacji międzypaństwowej większej liczbie piłkarzy. A rywalizacja to nieprzeciętna, bo w ramach Turnieju Ośmiu Narodów kadra Stępińskiego tylko w tym roku zagra z czołowymi europejskimi reprezentacjami: Portugalią, Niemcami, Włochami, a także z Czechami.
Turniej Ośmiu Narodów U20 Polska vs Portugalia
Loading...