Sylwester 2022/23 - Przez świat z przytupem! - Grape Town łączy kultury

4,3,2,1… Tak będziesz odliczać w sylwestrową noc do północy razem z nami w Grape Town****, gdzie będziemy tańczyć z przytupem do białego rana!
U nas czeka Cię najlepsze wydarzenie, jakie może Cię spotkać! W tym roku bawimy się pod hasłem "przez świat z przytupem". Grape Town — łączy kultury! Musisz tego doświadczyć!

Przygotowaliśmy prawdziwą petardę, która eksploduje wraz ze startem najgorętszego Sylwestra w Polsce!

Sylwester ALL INCLUSIVE upłynie Ci na niezapomnianej podróży. Tylko u nas podczas jednej nocy zasmakujesz kuchni ze wszystkich stron świata! Dodatkowo czeka na Ciebie wybór spośród 20 rodzajów alkoholi BEZ LIMITU, z których profesjonalni barmani przygotują najlepsze koktajle w Twoim życiu.

Dopracowujemy każdy szczegół, aby Sylwester 2022/2023 zapisał się w Twojej pamięci. Co dla Ciebie szykujemy?
Najlepszą zabawę w Polsce zaczniemy od kieliszka Prosecco!
Zaprosimy Cię na uroczystą 3-daniową kolację, która pobudzi Twoje kubki smakowe i przeniesie Cię w różne zakątki świata — tak jak obiecaliśmy, będzie dużo podróży!
Ruszysz na najbardziej roztańczony parkiet w Polsce, który rozkręci fantastyczny Awiński Show – ceniony w całej Polsce DJ i wodzirej wraz ze swoim zespołem składającym się z tancerek i wokalistek!
Nowy Rok przywitasz z prawdziwym przytupem, gdy na niebie rozbłyśnie niezapomniany pokaz!
Muzyczne i taneczne show porwą Cię w wir zabawy do białego rana!
Po drodze bąbelki, różnorodne alkohole i koktajle dodadzą nowego wymiaru! Podobnie jak bufet z zimnymi i gorącymi przekąskami! 
Jak wchodzić w Nowy Rok — to z przytupem! Jak z przytupem — to tylko w Hotelu Grape Town****!
Na tę niesamowitą podróż nie musisz się pakować się jak na wyjazd dookoła świata! Wystarczy, że jak najszybciej nabędziesz swoją magiczną wejściówkę!

1578,-/2 os,

879,-/1 os. – kupując dla 2 osób oszczędzasz 200 PLN 
 
Sylwester 2022/23 - Przez świat z przytupem! - Grape Town łączy kultury
Loading...