STOSUNKI NA SZCZYCIE

date_range 20.01.2024 18:00

location_on Gorzów Wielkopolski, Duża Scena im. I. T. Byrskich

Cena 50 zł-normalny, 40 zł -ulgowy

 

„Stosunki na szczycie” Edwarda Taylora zaczynają się niewinnie, od planowanego spotkania wysokich urzędników Unii Europejskiej w luksusowym apartamencie w Paryżu. Gra idzie o nie byle jaką stawkę: sir Clive Partridge, wysoki urzędnik Brytyjskiej Komisji Wspólnego Rynku czeka na Jaquesa Berri , komisarza ds. Handlu, który ma zdecydować o ewentualnym poparciu kandydatury Partridge’a na stanowisko Przewodniczącego Komisji… Ale jak to w życiu, a szczególnie w farsie bywa wszystko zaczyna iść nie tak… Nieszczęścia sir Clive’a Partridge’a zaczynają się od zagubionej walizki i niespodziewanej wizyty kochanki, a dalej… Dalej jest tylko gorzej, czyli… śmieszniej!
Grana w oszałamiającym tempie, z piętrzącymi się komicznymi sytuacjami i dialogami pełnymi angielskiego humoru farsa z życia wyższych sfer jest idealną propozycją, którzy szukają w teatrze rozrywki na najwyższym poziomie.
Zapraszamy!

 

Reżyseria: Wojciech Rogowski

Obsada: Bernadetta Burszta, Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska, Beata Niedziela, Marcin Borchardt/ Piotr Krótki, Adam Lisewski, Wojciech Kowalski, Wojciech Rogowski

 

Czas trwania spektaklu:  2h (z przerwą)

STOSUNKI NA SZCZYCIE
Loading...