"SŁODKIE LATA 20.-30..."
Lata dwudzieste i trzydzieste były w Polsce czasem barwnym, rozśpiewanym, roztańczonym. Panie w długich rękawiczkach, powłóczystych sukniach, zdobionych sznurami pereł i eleganccy panowie w smokingach czy frakach – świętowali życie w rewiach i kabaretach. Nigdy przedtem, ani też nigdy potem – nie miało ono tylu barw, odcieni i smaków, co w słodkich latach dwudziestych i trzydziestych… „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Na pierwszy znak”, „Ada, to nie wypada” – dajcie się unieść słodkim nutom płynącym ze sceny!
KABARET QUI PRO QUO
Najsłynniejszy polski teatrzyk literacko-rewiowy okresu dwudziestolecia międzywojennego. Działał w Warszawie w latach 1919-1931 i krótko w roku 1932. Teatrzyk zwany był przez mieszkańców Warszawy „kochaną starą budą” i szybko stał się najważniejszym przed wojną kabaretem.
Reżyseria: Jan Szurmiej
UWAGA!!!
Spektakl z udogodnieniami dla osób ze specjalnymi potrzebami: audiodeskrypcja (zapewniamy odbiorniki do jej odsłuchu), na widowni oraz w kasie teatru są zamontowane pętle indukcyjne. W teatrze można również skorzystać ze słuchawek wyciszających dostępnych u obsługi widowni.
AD-Alicja Stasiewicz-Mackiewicz
Dostępne bilety:
- Bilet normalny
- Bilet ulgowy - przysługuje uczniom, studentom, rencistom, emerytom, pracownikom teatrów.
- Bilet dla osób z niepełnosprawnością - dla osób ze szczególnymi potrzebami i ich opiekunów.
Kupując bilety zniżkowe należy przy wejściu na spektakl okazać legitymację / dokument potwierdzający uprawnienia do skorzystania ze zniżkowego biletu.
