ROMAN WRÓBLEWSKI 2022 Tour + Weronika Kulpa

W ramach europejskiej trasy Romana Wróblewskiego na terenie malowniczego Domu towarowego Braci Jabłkowskich odbędzie się koncert, podczas którego artyście będzie towarzyszyła wspaniała wiolonczelistka Weronika Kulpa. Duet zaprezentuje utwory z debiutanckiej płyty artysty. 

Roman Wróblewski, polski pianista, kompozytor i producent muzyczny. Od wielu lat zaangażowany w projekty muzyczne o różnorodnej stylistyce. Muzyk zagrał ponad 60 koncertów w całej Polsce oraz Azji, Szwecji, Danii, Francji i Portugalii. Stworzył ścieżkę dźwiękową do filmu "Rozkołys", który miał swoją premierę na 37. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Warszawie oraz wygrał konkurs filmów dokumentalnych w ramach Festiwalu Filmowego w Sopocie w 2022 roku. Pod koniec 2021 roku  teledysk do utworu "Big Hug" został nominowany w PL Music Video Awards 2021 w kategorii "Extra".

Weronika Kulpa, wiolonczelistka współczesna i barokowa, kameralistka, muzyk sesyjny, pedagog LAS Academy w Sopocie, wykładowca AMUZ w Gdańsku. Współpracuje z Sopockim Teatrem Muzycznym Baabus Musicalis, zespołem wokalnym Simultaneo i Cappellą Gedanensis. Związana z zespołami m.in. takimi jak: Alfah Femmes, O'Bows Quartet, Ensemble Inegalite, Kwartetem Bonsai, Kwartetem Gdańskim. 

Koncert odbędzie się już 28 sierpnia, o godzinie 19:00 w Domu towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie.

Bilety
1 pula - 100,00 złotych
2 pula - 120,00 złotych

Serdecznie zapraszamy!
ROMAN WRÓBLEWSKI 2022 Tour + Weronika Kulpa
Loading...