PRZYGODY DON KICHOTA (Rezerwacje grupowe w Dziale Impresariatu)

UWAGA !!! Rezerwacji grupowych należy dokonywać telefonicznie w IMPRESARIACIE (tel. 68 452 72 72 wew. 35, 51, 63 lub kom.784 001 866 ,784 001 870). Prosimy nie sugerować się brakiem miejsc na planszy sprzedaży internetowej.

Czy tytułowy Don Kichot jest szalony czy szlachetny? Czy dla miłości warto walczyć z wiatrakami? Czy w życiu liczy się fantazja i odwaga czy lepiej trzymać się zasad i myśleć racjonalnie? Nie ma jednej słusznej odpowiedzi na te pytania. Jednak z całą pewnością „Przygody Don Kichota” pozostawią miejsce na refleksję, snutą pod przykrywką dobrego humoru.Nieporadny, nieco gapowaty i bardzo uroczy Don Kichot, którego serce rozpaliły historie o rycerzach postanawia pomagać innym. Wyrusza w świat niczym błędny rycerz, który szlachetnymi uczynkami chce zdobyć serce ukochanej Dulcynei. Czy jego uczynki są faktycznie szlachetne i czy każda napotkana postać potrzebuje jego pomocy, to już osobna kwestia… „Przygody Don Kichota” to zabawna bajka dla dużych i małych, pełna przygód i zwrotów akcji. Teatralnego uroku dodają jej piękne, strugane z drewna marionetki. Czy Don Kichot zdobędzie sławę wielkiego rycerza oraz serce swojej ukochanej? Zobaczcie sami!

Reżyseria: Michał Wnuk

Czas trwania spektaklu: ok. 50 min

Kategoria wiekowa: 5-10 lat

Uwaga! Spektakl odbywa się na scenie Teatru Lalek,  wejście od strony Placu Teatralnego. Osoby pragnące dokonać zakupu biletów w kasie bezpośrednio przed spektaklem proszone są o pojawienie się minimum 15 minut przed rozpoczęciem przedstawienia. Kasa biletowa znajduje się w głównym budynku teatru i jest to czas potrzebny na dokonanie zakupu i przejście do Teatru Lalek.

PRZYGODY DON KICHOTA (Rezerwacje grupowe w Dziale Impresariatu)
Loading...