POP! (Rezerwacje grupowe w Dziale Impresariatu)

date_range 12.12.2023 12:00

location_on Zielona Góra, Scena kameralna

Sprzedaż zakończona

UWAGA !!! Rezerwacji grupowych należy dokonywać telefonicznie w IMPRESARIACIE (tel. 68 452 72 72 wew. 35, 51, 63 lub kom.784 001 866 ,784 001 870). Prosimy nie sugerować się brakiem miejsc na planszy sprzedaży internetowej.

„Pop!” to zawołanie którego używają mieszkańcy niezwykłej planety zrobionej z ziaren kukurydzy – Popkorlandii. Mają bardzo nietypowy wygląd, ruchy i zachowania – są totalnie inni niż mieszkańcy Ziemi. Nigdy nie widziano ich na naszej planecie a teraz okazuje się, że przybyli na Ziemię i chcą zbadać czy jest ona dla nich przyjaznym miejscem do życia. W wyniku wysokiej temperatury na ich ukochanej Popcorlandii ziarna kukurydzy zaczynają pęcznieć i popcorn zasypuje już całą planetę. Gdyby nie udało się jej uratować muszą mieć plan B.

FloriPop i SobiPop – przybysze z popcornowej krainy – spotykają się więc z dziećmi i przy ich pomocy sprawdzają czy Ziemia i jej mieszkańcy są dla nich przyjaźni. W trakcie interaktywnych spotkań dowiadują się coraz więcej o Naszej planecie, poznają panujące tu zwyczaje, doświadczają różnorodności. Oprócz interaktywnych spotkań, Flori i Sobi dzielą się swoim światem poprzez mniej angażujące działania, przeznaczone na wyciszenie, zatrzymanie, pokazując je za pomocą plastycznych obrazów, ruchu czy muzyki.  

Spektakl porusza temat różnorodności oraz pokazuje najmłodszym widzom i widzkom co może się wydarzyć kiedy jesteśmy otwarci na to co nowe, inne i nieznane.

Czy Flori i Sobi odnajdą swój dom na Ziemi, a dzieci zyskają nowych przyjaciół? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziecie w spektaklu „ Pop!”. Zapraszamy najmłodsze dzieci na spotkanie z niezwykle interesującymi przybyszami z Popkorlandii!

Reżyser : Magdalena Młynarczyk

Czas trwania: ok. 45 minut (orientacyjnie)

Kategoria wiekowa: od 4 do 6 lat

POP!  (Rezerwacje grupowe w Dziale Impresariatu)
Loading...