PGE Turów Zgorzelec vs Żak Koszalin

PGE Turów Zgorzelec zainauguruje sezon na parkietach pierwszej Ligi już w najbliższą sobotę meczem z MKKS Żak Koszalin. Podopieczni Pawła Turkiewicza po okresie przygotowawczym są głodni zwycięstw i gotowi do gry. Bogaty kalendarz meczów kontrolnych według trenera ma zaprocentować grą na odpowiednim poziomie pod obiema tablicami. Jak mówi Paweł Turkiewicz: liga od tego sezonu wprowadza dwie zmiany, po pierwsze jest to możliwość gry zawodnika zagranicznego oraz przepisy o grze podczas całego meczu zawodnika u23, co się z tym wiąże każdy klub musi mieć co najmniej trzech wartościowych młodych zawodników w składzie gotowych do gry. Wierzymy w naszych zawodników którzy przyszli do Zgorzelca aby reprezentować ten klub I rozwijać swój talent. Oprócz młodości mamy w swoim zespole doświadczonych zawodników Krzysztof Jakóbczyk, Szymon Pawlak czy rodowity zgorzelczanin, Bartosz Bochno, mieszanka doświadczenia i dalszej wielkiej chęci zwycięstw. Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz do PGE Turów Areny już w najbliższą sobotę 24 września  o godzinie 13.

Bilety:
20,00 zł - normalny - przedsprzedaż
15,00 zł - ulgowy w kasie przed meczem

25,00 zl - normalny - w kasie w dniu meczu
20,00 zł - ulgowy w kasie w dniu meczu

150,00 zł - VIP
1500,00 zł - Sofa - 8 miejsc
 
Karnety i bilety ulgowe przysługują uczniom szkół podstawowych, średnich oraz studentom do 26 roku życia wraz z ważną legitymacją szkolną lub studencką, a także emerytom i rencistom za okazaniem ważnej legitymacji ZUS lub ostatniego odcinka emerytury.

Posiadaczy karnetów doceniamy za lojalność i pomoc w budowaniu silniejszego i stabilnego PGE Turowa Zgorzelec! Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup karnetów, będą mogli liczyć również na dodatkowe profity. Nie zdradzimy szczegółów, jednak każdy kibic czarno-zielonych będzie na pewno zadowolony.
PGE Turów Zgorzelec vs Żak Koszalin
Loading...