ORW Festiwal - Oficjalne Rozpoczęcie Wakacji

location_on Bałtów, Bałtowski Kompleks Turystyczny

ORW Festiwal to muzyczny projekt zapewniający dawkę pozytywnej energii.
Muzyka, radość, energia - to hasło tegorocznej edycji. 30 czerwca, 1 lipca bądź z nami!
Pierwszy dzień festiwalu to koncerty największych gwiazd polskiej sceny rapowej, na której wystąpi aż 6 artystów. Wśród nich debiutanci i starzy wyjadacze. Ich utwory biją rekordy popularności w serwisach muzycznych.
Sobotni wieczór upłynie w klimacie techno, trance, house i elektro. Powracamy do korzeni, a na naszej scenie wystąpią gwiazdy muzyki klubowej, bawiący publiczność na największych w Polsce festiwalach. Tej nocy na naszej scenie pojawi się również zagraniczny artysta, który swoim setem porwie wasze serca. Jego styl i determinacja sprawiają, że utwory stają się największymi hitami na całym świecie. Na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, a dokładniej tuż przy stacji narciarskiej powstanie miasteczko festiwalowe, oferujące dostęp do pełnej bazy gastronomicznej (Restauracja Browar Bałtów, Restauracja Bałtowski Zapiecek, Zajazd Przystocze, Jadło pod stokiem).
Wydzielona zostanie także strefa relaksu, gdzie będzie można odpocząć i naładować swoją energię. Scena artystyczna powstanie na terenie stoku narciarskiego, co sprawi, że uczestnicy festiwalu będą mogli odczuć jakby byli w amfiteatrze.

Line up:

30 czerwca:
18:00 - Polska Wersja
19:00 - Kubańczyk
20:00 - Kaz Bałagane
21:00 - Smolasty
22:00 - O.S.T.R
23:00 - Avi

1 lipca
19:00 - Szklan & Deebart
19:45 - Arti & Ralph
20:30 - DBL
21:30 - DJ Matys
22:30 - C-Bool
00:00 - TUJAMO
1:30 - DJ Kuba & Neitan
1:30 - Bounce Inc.
2:30 - Hazel
Zarówno w jednym jak i w drugim dniu, bramy zostaną otwarte o godz 17:00

Udział w festiwalu objęty jest ograniczeniami wiekowymi:
osoby poniżej 16 roku życia, mogą brać udział w wydarzeniu, ale muszą znajdować się pod opieką opiekuna.
osoby, które ukończyły 16 rok życia, mogą samodzielnie przebywać na terenie festiwalu. Aby uniknąć niejasności na bramce, zachęcamy do posiadania dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego wiek.

ORW Festiwal - Oficjalne Rozpoczęcie Wakacji
Loading...