NIEZWYKŁE ODKRYCIE PAPUGI (Rezerwacje grupowe w Dziale Impresariatu)

date_range 14.12.2023 10:00

location_on Zielona Góra, Scena Teatr Lalek

Sprzedaż zakończona

UWAGA !!! Rezerwacji grupowych należy dokonywać telefonicznie w IMPRESARIACIE (tel. 68 452 72 72 wew. 35, 51, 63 lub kom.784 001 866 ,784 001 870). Prosimy nie sugerować się brakiem miejsc na planszy sprzedaży internetowej.

W malowniczych głębinach tropikalnej dżungli harmonijnie żyją różnorodne zwierzęta. Jednak Papuga – odważna młoda dusza, nie ma jeszcze swojego miejsca i swoich zadań w tym idyllicznym świecie. Pewnego dnia ciekawska Papuga przypadkiem staje w obliczu wielkiej siły, która grozi zniszczeniem dżungli - ukochanego domu zwierząt. Niestety zwierzęta jej nie wierzą i uparcie ignorują ostrzeżenia Papugi. W końcu co taki mały, niedoświadczony ptak może wiedzieć o niebezpieczeństwach? Pewnie z nudy to wymyśla!  Czy na pewno? Tego dowiecie się oglądając spektakl.

Niezwykłe odkrycie Papugi to wzruszająca historia o odwadze, wytrwałości i sile młodego głosu w społeczeństwie. To pełna magii (ale też naukowych faktów) sztuka opowiadająca o tym, że przekonania i idee młodych są często pomijane, a to właśnie one potrafią przynieść potrzebne zmiany. Jest to także poruszająca opowieść dla dzieci, która przypomina im, że warto wierzyć w siebie, swoje marzenia i ufać swoim przeczuciom – czasami na przekór głosom dorosłych. Dzieci dowiedzą się z niej też, że ignorancja może prowadzić do tragedii, a determinacja i jedność w działaniu mogą wiele zmienić w obliczu przeciwności losu.

Reżyseria : Bartosz Jędraś

Kategoria wiekowa: 5 lat+

Uwaga! Spektakl odbywa się na scenie Teatru Lalek,  wejście od strony Placu Teatralnego. Osoby pragnące dokonać zakupu biletów w kasie bezpośrednio przed spektaklem proszone są o pojawienie się minimum 15 minut przed rozpoczęciem przedstawienia. Kasa biletowa znajduje się w głównym budynku teatru i jest to czas potrzebny na dokonanie zakupu i przejście do Teatru Lalek.

NIEZWYKŁE ODKRYCIE PAPUGI  (Rezerwacje grupowe w Dziale Impresariatu)
Loading...