Niech lecą sanie

„Pędzą, pędzą sanie”
czyli Mikołajkowy dzień z Zielonogórskim Ośrodkiem Kultury!

 
Czy pamiętacie wyjątkową mikołajkowa zabawę w ubiegłym roku? My tak! I jesteśmy przekonani, że podobnie jak my z chęcią weźmiecie udział w całym dniu mikołajkowych przygód. Spędź z nami 4 grudnia od rana do wieczora, odwiedzając wszystkie nasze filie, sunąc sanami  Świętego Mikołaja przez 4 miejsca na mapie Zielonej Góry.
Serdecznie zapraszamy do udziału we wszystkich lub w wybranych propozycjach Mikołajkowych realizowanych przez ZOK. W każdej filii przygotowane będą inne zabawy i upominki. Dzieci otrzymają również mapy, na których zbierać będą pieczątki na kolejnych przystankach.
Sprawdź  harmonogram i wybierz w których wydarzeniach weźmiesz udział. A może chcesz przyjść na wszystkie? Uwaga! W tym roku Święty Mikołaj pojawi się we wszystkich filiach.
Bilety w cenie 7 zł na każde z wydarzeń, lub karnetu za 25 zł, do nabycia na abilet.pl lub w kasach filii 30 min przed każdym z wydarzeń, jeśli wcześniej wszystkie nie zostaną wyprzedane.  
Zachęcamy do uczestnictwa jak największej ilości dzieci w towarzystwie jak najmniejszej ilości opiekunów :)
Opiekun zobowiązany jest do zakupu biletu.

 
Godz. 17.00
„Niech lecą sanie!”
Centrum Nauki Keplera – Planetarium Wenus

Czy wiecie jak podróżuje Święty Mikołaj? Na pewno bardzo szybko. Jak to możliwe? Podczas spotkania w Planetarium przeżyjemy prawdziwą świąteczną przygodę w towarzystwie dwóch zabawnych elfów i specjalnie stworzonemu na tą okazję przedstawieniu teatralnemu. Sanie jednak nie polecą bez pomocy Kapitana Keplera i jego dzielnych i niezwykle mądrych pracowników z Planetarium Wenus. Eksperymenty które zobaczycie to czysta magia! A może jednak fizyka?
Niech lecą sanie
Loading...