Muzyczne raczkowanie

MUZYCZNE RACZKOWANIE
 
Muzycy Filharmonii Zielonogórskiej
Iwona Goździk – prowadzenie
 
godz. 16.00 dla mam w ciąży i rodziców z dziećmi od urodzenia do dwóch lat
godz. 17.00, 18.00 dla rodziców z dziećmi od dwóch do czterech lat
 
Dźwięki, które słyszy dziecko, mają znaczenie dla jego rozwoju już od chwili poczęcia. Ich ilość i różnorodność zwiększa się jeszcze bardziej w momencie przyjścia dziecka na świat, towarzysząc mu przez cały okres jego rozwoju. Jako naturalna część dziecięcego świata dźwięki mają więc ogromny wpływ na rozwój wyobraźni, wrażliwości, ekspresji twórczej oraz zdolności dziecka.
Filharmonia, realizując misję upowszechniania muzyki wśród odbiorców w każdym wieku, zaprasza na kolejną edycję Muzycznego Raczkowania – cyklu moderowanych koncertów przygotowanych z myślą o mamach w ciąży oraz rodzicach z dziećmi od narodzin do lat czterech. Udział w nich to nie tylko rodzinne słuchanie muzyki i swobodna zabawa w otoczeniu dźwięków, ale przede wszystkim tworzenie wspólnej przestrzeni – rodziców i dzieci – do bycia razem. Formuła, czas trwania koncertów, repertuar oraz prowadzenie są dostosowane do wieku najmłodszych, co pozwala im w kameralnej atmosferze doświadczać piękna muzyki.
 
Dbając o jak największy komfort udziału w koncertach, proponujemy do wyboru dwie grupy wiekowe: pierwsza – dla mam w ciąży i rodziców z dziećmi od urodzenia do dwóch lat, druga – dla rodziców z dziećmi od dwóch do czterech lat.
 
 
Ceny biletów:
20,00 zł - normalny
10,00 zł - dziecko do lat 4 
Muzyczne raczkowanie
Loading...