Miej Czas na Koncerty - SPIĘTY

Miej Czas na Koncerty - SPIĘTY
Miejsce: Amfiteatr MCK, Gorzów Wlkp.
Termin: 03.09.2022
Godz.: 20:30
 
Organizator Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie Wlkp.
Bilety: 40,00 zł
 
Bilety do nabycia na portalu abilet.pl oraz w Miejskim Centrum Kultury w Gorzowie Wlkp. (z Gorzowską Kartą Dużej Rodziny 50% zniżki)
 
SPIĘTY
Hubert „Spięty” Dobaczewski, wokalista, gitarzysta i lider LAO CHE, tym razem prezentuje swoją solową odsłonę. Kwintesencją najnowszej płyty artysty, o enigmatycznym tytule „Black Mental“, jest mroczny układ manipulacji jednostką i społecznością, ucieczką od wolności w nieświadome, ale dobrowolne realizowanie celów manipulatora. Album dotyka tematu systemu starego jak świat, który chcąc nie chcąc wciąż wpycha nam się przez okno. Zdumiewa i oburza w rodzimym i globalnym wydaniu. Zespół występuje w składzie: Spięty - wokal, gitara, Bartek Kapsa - perkusja, sampler, Mikołaj Zieliński - bas, klawisze, Patryk Kraśniewski – klawisze.

Obiekt MCK Amfiteatr jest częściowo przystosowany do potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami. Osobom używającym wózki inwalidzkie oraz rodzinom z wózkami dziecięcymi polecamy skorzystanie z drugiej bramy wejściowej (znajdującej się powyżej głównego wejścia). Na tym poziomie, możliwy jest swobodny dostęp do toalet przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych oraz balkonów o wymiarach zapewniających swobodne poruszanie się oraz bezpieczeństwo.
Miej Czas na Koncerty - SPIĘTY
Loading...