LUMBAGO Spektakl gościnny Teatru Capitol z Warszawy

date_range 14.12.2023 17:30

location_on Zielona Góra, Lubuski Teatr, Scena duża

Spektakl gościnny Teatru Capitol z Warszawy

Zafascynował Was ktoś tak bardzo, że gotowi byliście złamać małżeńską przysięgę? Pójść za szaleństwem jak w dym, bez względu na konsekwencje? Jeśli tak, to… zapnijcie pasy, bo zapowiada się jazda bez trzymanki!
Sally i Peter spotykają się, oczywiście w tajemnicy,na ekscytującą, upojną noc. Mąż Sally –pilot samolotów pasażerskich, właśnie wyleciał, więc kochankowie lądują w ich małżeńskim łożu. Sytuacja się jednak komplikuje. Petera niespodziewanie łapie paraliżujący ból w kręgosłupie–lumbago. Amant postanawia rozgrzać plecy w gorącej kąpieli, ale los lubi płatać figle… Zamiast cudownego ozdrowienia klinuje się w wannie! To dopiero początek kłopotów pary, bo lawina niefortunnych zdarzeń dopiero się zaczyna. Niespodziewanie w apartamencie pojawiają się wciąż nowi ludzie: niewidomy stroiciel pianin, doktor bez licencji, przystojny mąż Sally,tajemnicza Annabelle oraz stanowcza Jocelyn.
Co ich wszystkich łączy? Niedomówienia! W matni kłamstewek, w którą wpadli, każdy jest kimś innym i nieświadomie odgrywa przypisaną rolę. Co z tego wyniknie? Czy można jeszcze bardziej skomplikować sobie życie? Kto będzie w stanie uporządkować ten galimatias? Przekonajcie się na własne oczy w Teatrze Capitol –BĘDZIE ODLOT!

Obsada spektaklu: Rober Motyka, Katarzyna Glinka, Artur Chamski, Piotr Borowski, Stanisław Banasiuk, Dagmara  Bryzek, Olga Borys

LUMBAGO  Spektakl gościnny Teatru Capitol z Warszawy
Loading...