"KOPCIUSZEK"

Zapraszamy na spotkanie z Kopciuszkiem – bohaterką jednej z najbardziej popularnych na całym świecie baśni, którą prezentujemy w zupełnie nowej odsłonie. Historię opartą na motywach znanych z przekazów Charlesa Perraulta i braci Grimm, urozmaicono o kilka wątków fantastycznych.

Pojawi się zatem dużo magii – pełen tajemnic świat wiedźm i czarownic. Klimat spektaklu pozostaje w ścisłym związku z dziecięcym zamiłowaniem do bezpiecznego i „kontrolowanego” strachu, jakiego dostarczają baśnie. Wszystko przedstawiane jest jednak w lekki i zabawny sposób,
a całości towarzyszą multimedialne projekcje będące dodatkowym atutem Kopciuszka. Wykorzystane zostały tu także elementy teatru lalek i teatru formy. Spektakl porusza ważne i bliskie dzieciom tematy, takie jak poczucie niesprawiedliwości, odrzucenie, samotność, rywalizacja pomiędzy rodzeństwem. To zatem „baśń drogi”, jaką musi przebyć Kopciuszek, aby stać się sobą
i odnaleźć miłość. Chłopcy, nie dajcie się zwieść! To opowieść nie tylko dla dziewczyn. Znajdziecie tu także coś dla siebie. Książę Arian jest bowiem wytrawnym wojownikiem.

"KOPCIUSZEK"
wg braci Grimm i C. Perraulta
Reżyseria: Przemysław Jaszczak

Dostępne bilety: 

- Bilet normalny 

- Bilet ulgowy - przysługuje uczniom, studentom, rencistom, emerytom, pracownikom teatrów.

- Bilet dla osób z niepełnosprawnością - dla osób ze szczególnymi potrzebami i ich opiekunów. 

Kupując bilety zniżkowe należy przy wejściu na spektakl okazać legitymację / dokument potwierdzający uprawnienia do skorzystania ze zniżkowego biletu.  

Loading...