KARNETY | ZAWISZA BYDGOSZCZ 2022/2023

Gorąco zachęcamy wszystkich sympatyków Zawiszy Bydgoszcz do skorzystania z oferty karnetów na mecze domowe 3. ligi rundy jesiennej sezonu 2022/2023. Wprowadzenie do sprzedaży karnetów to kolejny etap w odbudowie Wielkiego Zawiszy.
Zdecydowaliśmy, że głównymi argumentami przemawiającymi za zakupem karnetu będzie atrakcyjna, niska cena w przeliczeniu na jeden mecz oraz szerokie możliwości nabycia karnetu. Do sprzedaży trafią cztery rodzaje karnetów.
 
Karnet obowiązuje na wszystkie mecze domowe Zawiszy Bydgoszcz w ramach rozgrywek rundy jesienniej 3. ligi 2. grupy. Ilość karnetów jest ograniczona.Karnet ULGOWY obowiązuje TYLKO na trybunę A i B i przysługuje uczniom szkoły podstawowej za okazaniem aktualnej legitymacji szkolnej. Wszystkim osobom kupującym karnet ulgowy przypominamy, że ważne on jest wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów.

Zarząd Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza zdecydował się nie zmieniać cen biletów na mecze 3. ligi rundy jesiennej sezonu 2022/23, dzięki czemu nabycie karnetu można traktować nie tylko jako prestiż, ale również oszczędność.Zachęcamy do nabywania karnetów i wspierania bydgoskiego Zawiszy w drodze na szczyt.
 
Karnet zostanie dostarczony na adres wskazany przez nabywcę przed pierwszym meczem.
Klub zastrzega sobie możliwość zmiany formy dostawy.

Jednocześnie, potwierdzenie zakupu karnetu wydane w punkcie sprzedaży lub przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze,  które ewentualnie odbędą się przed terminem dostarczenia karnetu.
KARNETY | ZAWISZA BYDGOSZCZ 2022/2023
Loading...