KARNETY | TWARDE PIERNIKI TORUŃ 2023/2024

location_on Toruń, ARENA TORUŃ

Karnet w sezonie 2023/2024 uprawnia do wejścia na wszystkie mecze Arriva Twardych Pierników w fazie zasadniczej rozgrywek Orlen Basket Ligi.

Do 21 września 2023r. obowiązuje prawo pierwokupu na zajmowane dotychczas miejsce dla posiadaczy karnetów w sezonie 2022/2023. W przypadku braku zakupu do 21 września 2023r. miejsca takie trafią do ogólnodostępnej sprzedaży.

Ceny karnetów (karnet obowiązuje tylko na rundę zasadniczą):

450,00 zł - karnet normalny; karnet lojalnościowy 400,00 zł ( dla osób, które posiadały karnety w ubiegłym sezonie) po użyciu KODU PIERWOKUPU w miejscu KODU RABATOWEGO

330,00 zł - karnet ulgowy, karnet lojalnościowy 280,00zł ( dla osób, które posiadały karnety w ubiegłym sezonie) po użyciu KODU PIERWOKUPU w miejscu KODU RABATOWEGO


 
Karnet zostanie dostarczony na adres wskazany przez nabywcę przed pierwszym meczem.
Klub zastrzega sobie możliwość zmiany formy dostawy.

Jednocześnie, potwierdzenie zakupu karnetu przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze, które ewentualnie odbędą się przed terminem dostarczenia karnetu.

Jakie korzyści ma zakup karnetu? 
-Nie martwisz się o swoje miejsce. Zawsze masz gwarancję tego, że miło spędzisz czas oglądając wszystkie mecze z tej samej perspektywy.
-W Twojej kieszeni zostają pieniądze. Karnet to gwarancja ceny i braku podwyżek w trakcie sezonu.
-Oszczędzasz również swój czas. Nie musisz pilnować kiedy rozpocznie się sprzedaż biletów na kolejny mecz czy stać w kolejce przed samym spotkaniem.
-Zachowujesz możliwość płatności co miesiąc. Łatwiej Ci płacić mniejszą kwotę co miesiąc? Żaden problem! Możesz skorzystać z opcji karnetu na raty!
-Jeżeli awansujemy do play-offów - jesteś pierwszy w kolejce do zakupu biletów i otrzymasz dodatkowy rabat!
-Pokazujesz nam, że możemy liczyć na Twoje wsparcie. A my odpłacimy tym samym dając Ci nasze zaangażowanie
 
 
Do wyboru są następujące opcje dostawy karnetów:
- wysyłka paczkomatem lub kurierem.
- bezpłatny odbiór w Klubie
- dostawa ECO DELIVERY (dostawa karnetu w formie elektronicznej umożliwiająca dodanie go do portfela w systemach iOS oraz Android).
 
Karnet ECO wybierzesz na etapie wyboru formy dostawy - wybierz ECO DELIVERY.
WAŻNE: Wybierając tę formę dostawy nie otrzymasz karnetu w formie plastikowej.
 
Karnet zostanie dostarczony na adres wskazany przez nabywcę lub będzie do odbioru w siedzibie klubu przed pierwszym meczem. Klub zastrzega sobie możliwość zmiany formy dostawy.
 
Jednocześnie, potwierdzenie zakupu karnetu wydane w punkcie sprzedaży lub przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze, które ewentualnie odbędą się przed terminem dostarczenia karnetu.
 
*-klub Twarde Pierniki S.A. zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez podania przyczyn.
**-karnet lojalnościowy przysługuje posiadaczom karnetów z sezonu 2022/23

 
Karnety i bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 25 lat oraz emerytom i rencistom po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów. Wszystkim osobom kupującym karnety i bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów i biletów.

Dzieci do lat 6 wchodzą na mecz pod opieką osoby pełnoletniej za darmo, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące.
KARNETY | TWARDE PIERNIKI TORUŃ 2023/2024
Loading...