KARNETY | TWARDE PIERNIKI TORUŃ 2022/2023

Do 26 sierpnia 2022r. do godziny 18.00 obowiązuje prawo pierwokupu na zajmowane dotychczas miejsce dla posiadaczy karnetów w sezonie 2019/2020. W przypadku braku zakupu do 26 sierpnia 2022r. miejsca takie trafią do ogólnodostępnej sprzedaży.
Kibice którzy mieli karnety w sezonie 2019/2020, a teraz ich miejsca są w niedostępne proszeni są o wybranie nowych miejsc.

Ceny karnetów (karnet obowiązuje tylko na rundę zasadniczą):
500,00 zł - normalny
360,00 zł - ulgowy
Karnet zostanie dostarczony na adres wskazany przez nabywcę przed pierwszym meczem.
Klub zastrzega sobie możliwość zmiany formy dostawy.

Ecodelivery to nowa forma darmowej dostawy karnetu. Bądź EKO i wybierz wersję ekologiczną karnetu, bez plastikowej karty. Dodaj karnet do aplikacji Portfel na telefonie z systemem Android lub iOS. 

Jednocześnie, potwierdzenie zakupu karnetu wydane w punkcie sprzedaży lub przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze, które ewentualnie odbędą się przed terminem dostarczenia karnetu.
 
Karnety i bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 25 lat oraz emerytom i rencistom po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów. Wszystkim osobom kupującym karnety i bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów i biletów.

Dzieci do lat 6 wchodzą na mecz pod opieką osoby pełnoletniej za darmo, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące.
KARNETY | TWARDE PIERNIKI TORUŃ 2022/2023
Loading...