KARNETY | TREFL SOPOT 2023/2024

location_on Gdańsk, Ergo Arena

SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

Ze względu na to że mecze mogą odbywać się w innym obiekcie prosimy o wybór miejsca z (system przekieruje Państwa automatycznie):

  • Hala 100-lecia Sopotu
Karnety Trefla Sopot w rundzie zasadniczej Orlen Basket Ligi 2023/2024 już w sprzedaży!

Osoby, które zdecydują się na kupno karnetów, otrzymają m.in. bilet na Superpuchar Polski w Sosnowcu
, możliwość zobaczenia ostatniego meczu sparingowego na żywo czy 10% zniżki na zakup koszulek meczowych w sklepiku podczas domowych spotkań żółto-czarnych. Dzięki współpracy z abilet.pl kupno karnetu można rozłożyć na raty – PayU.

Kupując karnet…


▪ wchodzisz na mecz w cenie od 21 złotych (najtańszy karnet) do 35 złotych (najdroższy karnet),
▪ masz możliwość wygenerowania darmowego biletu na Superpuchar Polski 2023, który odbędzie się 20 września w Arenie Sosnowiec (szczegóły wkrótce),
▪ otrzymujesz możliwość zobaczenia na żywo ostatniego meczu sparingowego przed rozpoczęciem sezonu! Spotkanie Trefl Sopot – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk odbędzie się 15 września o 18:00,
▪ wszystkie spotkania oglądasz z tego samego, wybranego przez Ciebie miejsca,
▪ otrzymujesz 10% zniżki na stacjonarny zakup koszulek meczowych w sklepie kibica, 
▪ otrzymujesz zniżkę i pierwszeństwo zakupu biletu na mecze w fazie play-off,
▪ masz możliwość rozłożenia płatności na raty,
▪ możesz wybrać czy chcesz otrzymać karnet w wersji mobilnej czy w formie plastikowej karty. Koszt wysyłki ponosi zamawiający.

Karnety będą sprzedawane do momentu zakończenia drugiego domowego spotkania Trefla Sopot w sezonie 2023/2024. Opcja „Przedłużenie” jest aktywna do 31 sierpnia włącznie.


KUP SWOJE MIEJSCE W OBNIŻONEJ CENIE

• Jeżeli nie miałeś karnetu w zeszłym sezonie, wybierz najlepsze dla siebie miejsce.
• Jeżeli posiadałeś karnet w zeszłym sezonie,
Twoje miejsce w ERGO ARENIE czeka na Ciebie w specjalnej cenie. Wystarczy, że je wybierzesz i podasz KOD PIERWOKUPU, który znajdziesz na karnecie lub w złożonym zamówieniu. WAŻNE! Twoje miejsce jest dostępne tylko dla Ciebie do 31 sierpnia włącznie. Potem wróci do otwartej sprzedaży.Pamiętaj, że KOD PIERWOKUPU obniża cenę karnetu! Wpisz go w miejsce kodu promocyjnego i kliknij AKTYWUJ. Wtedy Twoja cena za karnet zostanie obniżona.W Hali 100-lecia w Sopocie Twoje miejsce z zeszłego sezonu będzie odblokowane do ogólnej sprzedaży. Nie ma gwarancji, że będzie dostępne.  
 
Zadbaj o planetę i wybierz karnet EKO! To specjalna darmowa dostawa karnetu do Walletu, czyli do portfela elektronicznego w Twoim telefonie. Cyfrowy portfel jest opracowany w systemie Android oraz iOS.
 
Pamiętaj, że Twoje potwierdzenie zakupu karnetu jest tak samo ważne jak karnet. Jeżeli opóźni się dostawa, to potwierdzenie będzie Twoją wejściówką na pierwszy mecz Trefla Sopot.KARNETY | TREFL SOPOT 2023/2024
Loading...