Karnety | Sokół Międzychód 2023/2024

location_on Międzychód, Hala Widowiskowo-Sportowa w Międzychodzie

Bez nas nie ma Was? 
Nieee... 
To odwrotnie
Bez WAS NIE MA NAS! 
O TAK! 
Kochani, RAZEM wywalczyliśmy awans na zaplecze ekstraklasy dlatego też liczymy gorąco, że w dalszym ciągu będziemy grać razem.
Chcąc ułatwić wejście na nasze mecze wraz z ABILET wprowadzamy sprzedaż internetową zarówno karnetów jak i biletów! 

CENY KARNETÓW
Ceny ogólnodostępnych karnetów całosezonowych na wszystkie mecze w MOSTiR przy ulicy Dworcowej 22:
Ulgowy - 220,00 zł
Normalny - 390,00 zł
VIP - 850,00 zł

UWAGA! Dzieci urodzone 1.01.2019 i młodsze wchodzą na mecz za darmo i nie zajmują miejsca siedzącego. Jeśli dziecko urodziło się w 2018 roku i wcześniej – musi posiadać bilet / karnet.

Co zawiera karnet VIP? 
Opcja dedykowana dla zagorzałych fanów naszej drużyny! W ramach pakietu oprócz oczywiście wyjątkowego szablonu karnetu otrzymasz: 
indywidualnie spersonalizowaną koszulkę meczową, 
box gadżetów klubowych (Oj sporo ich mamy),
miejsce w specjalnie wyznaczonym sektorze dla V.I.P! 
Wiele dodatkowych korzyści, o których dowiesz się w trakcie sezonu! Osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności zainteresowane nabyciem karnetu, proszone są o kontakt pod adresem mailowym: [email protected] 

DOSTAWA:
Do wyboru jest opcja: wysyłki paczkomatem, kurierem, pocztą, bezpłatny odbiór w Klubie lub dostawa ECO DELIVERY (dostawa karnetu w formie elektroniczej umożliwająca dodanie do Walletu zarówno w systemie IOS jak i Android).

KARNET ECO
Karnet ECO wybierzesz na etapie wyboru formy dostawy - wybierz ECO DELIVERY.
ECO DELIVERY to karnet dostarczany w formie elektronicznej, zapisany na urządzeniu mobilnym w portfelu Google lub Apple!
Po wybraniu miejsca na trybynie, przechodzimy do dostawy i wybieramy rodzaj dostawy: ECODELIVERY, karnet zostanie kupiony i zapisany na koncie kibica w systemie Abilet.pl. Po wejściu w zakładkę zamówienia/więcej będzie możliwość dodania karnetu na urządzenie mobilne do portfela Google lub Apple. 
Kibic karnet bedzie miał przez cały sezon w swoim telefonie. Ta opcja nie przewiduje dostawy plastikowego karnetu w formie karty kredytowej!

https://fb.watch/l_94kGPxkP/
WAŻNE:  Wybierając tę formę dostawy nie otrzymasz karnetu w formie plastikowej.

PAKIET KORZYŚCI
1. Oszczędność - Runda zasadnicza Pekao 1 Ligi Mężczyzn, ew. Play-off.
2. Twoje stałe miejsce w hali - Twoje jedyne, niepowtarzalne, ukochane krzesełko w "Twierdzy". Ten sam sektor, ten sam rząd, te same twarze wokół Ciebie i te same, wielkie emocje!
3. Kolekcjonerska wartość karnetu - Twój karnet w eleganckiej plastikowej formie? Jasne, że tak! 
4. Nie stoisz w kolejkach - Nie marnujesz czasu, nie czekasz w upale, po prostu zamawiasz i masz. Swój karnet, którym będziesz cieszyć się cały sezon!
5. 10% rabatu na koszulkę meczową - Chciałbyś mieć koszulkę meczową w kolejnym sezonie? To bardzo proste! A dodatkowo? Tanie!
6. Karnet na raty - Dużo wydatków w okresie wakacyjnym? To nie problem! Przy zakupie w Internecie rozbijesz cenę na mniejsze części!
7. Pierwszeństwo - Czy to nie fajne uczucie, że nie musisz czekać do września albo wybierać spośród miejsc, które pozostały wolne? 
8. Wspierasz klub - Po prostu… dziękujemy Ci, że jesteś z nami! Wyrozumiały, szczęśliwy, wspierający i gotowy do dopingu na całe gardło!
Karnety | Sokół Międzychód 2023/2024
Loading...