KARNETY | MKKS ŻAK KOSZALIN 2023/2024

location_on Koszalin, Hala Gwardii

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon  Bank Pekao S.A. 1 ligi mężczyzn z udziałem MKKS Żak Koszalin. Nowy sponsor ligi, nowy zespół Żaka, który ma dostarczyć kibicom w hali Gwardii wielu emocji. Nasz zespół rozpoczął już treningi i przygotowuje się do kolejnego sezonu na parkietach pierwszo ligowych. Zawodnicy z pewnością będą potrzebowali wsparcia naszych wiernych kibiców od pierwszego meczu przez cały sezon. 
Najlepszą metodą wsparcia i wygodą jest zakup karnetów na cały sezon 2023/2024.
Karnety obowiązują na wszystkie mecze sezonu zasadniczego!
Minimum 17 meczy w sezonie!

Mecze MKKS „ŻAK” Koszalin w Suzuki 1 Lidze Koszykówki Mężczyzn PZKosz. w sezonie 2022/2023 rozgrywane będą w koszalińskiej hali GWARDII przy ulicy Fałata 34.

Doceniając naszych wiernych kibiców przygotowaliśmy dodatkowy rabat!
Każdy kibic który posiadał karnet w ubiegłym sezonie, po wpisaniu kodu pierwokupu z karnetu w miejsce kod promocyjny i po jego aktywowaniu uzyska rabat w wysokości 20,00 zł. 


Pamiętaj, że KOD PIERWOKUPU obniża cenę karnetu! Wpisz go w miejsce kodu promocyjnego i kliknij AKTYWUJ. Wtedy Twoja cena za karnet zostanie obniżona.Przygotowaliśmy dla Was 2 możliwości zakupu:


Wariant 1 (wersja ECODELIVERY) –
 karnet dostarczany w formie elektronicznej, zapisany na urządzeniu mobilnym w portfelu Google lub Apple!
Po wybraniu miejsca na trybynie, przechodzimy do dostawy i wybieramy rodzaj dostawy: ECODELIVERY, karnet zostanie kupiony i zapisany na koncie kibica w systemie Abilet.pl. Po wejściu w zakładkę zamówienia/więcej będzie możliwość dodania karnetu na urządzenie mobilne do portfela Google lub Apple. 
Kibic karnet bedzie miał przez cały sezon w swoim telefonie. Ta opcja nie przewiduje dostawy plastikowego karnetu w formie karty kredytowej!
https://fb.watch/l_94kGPxkP/

Warianr 2 - karnet w wersji plasikowej dostarczany do kibica Kurierem DPD, Kurierem InPost, Pocztą lub do Paczkomatu InPost. 

Ceny karnetów Żak Koszalin na sezon 2023/2024
Karnety na miejsca nienumerowane
Normalne - 300,00 zł
Ulgowe - 150,00  zł
VIP - 1500,00 zł (piłka z autografami drużyny, miejsce w loży VIP, Salon VIP w przerwie meczu)

Bilety:
Normalne - 20,00 zł
Ulgowe - 10,00 zł 

Karnety i bilety ulgowe przysługują: 
uczniom i studentom studiów dziennych do 25 lat,
emerytom i rencistom po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów. 
Dzieci do lat 3 - wejście gratis pod opieką osoby dorosłej posiadającej ważny bilet lub karnet.
Dzieci powyżej 4 lat muszą mieć zakupiony karnet lub bilet ulgowy. Wszystkim osobom kupującym karnety i bilety ulgowe przypominamy, że są one ważne wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli przy wejściu na mecz.​

Karnet zostanie dostarczony na adres wskazany przez nabywcę.
Klub zastrzega sobie możliwość zmiany formy dostawy.
 
Jednocześnie, potwierdzenie zakupu karnetu przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze, które ewentualnie odbędą się przed terminem dostarczenia karnetu.
Nie zwlekaj, już dziś KUP KARNET i zapewnij sobie szereg korzyści, a dodatkowo wspieraj naszych zawodników głośnym dopingiem. 

Kibic dokonujący zakupu karnetu akceptuje regulamin imprez masowych MKKS Żak Koszalin. 
 
KARNETY | MKKS ŻAK KOSZALIN 2023/2024
Loading...