KARNETY | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA 2023/2024

location_on Gdynia, Polsat Plus Arena Gdynia

Przed nami kolejny, pełen emocji sezon na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce! To przynajmniej 15 spotkań w gdyńskiej hali przed żółto-niebieską publicznością. Kupując karnet, wspierasz nasz klub oraz otrzymujesz gwarancję stałego miejsca w Polsat Plus Arenie Gdynia!
 
Bądź razem z Arkowcami w sezonie 2023/2024 i przeżyj z Nami niezapomniane, koszykarskie emocje.
 
Kupno karnetu to szereg różnych korzyści i zniżek:
 
Stałe miejsce w Polsat Plus Arenie Gdynia podczas wszystkich spotkań fazy zasadniczej oraz ew. fazy play-off Orlen Basket Ligi
Brak stania w kolejkach! Kupując karnet, nie musisz się martwić kolejką do kasy przed każdym spotkaniem!
Zniżka 15% od cen regularnych na wszystkie artykuły dostępne w sklepiku klubowym
Zniżka 10% na zamówienia w restauracjach: Serio, Haos, Bistro Śródmieście
Zniżka 10% na pływalnię ACS AMW (klienci indywidualni)
Karnet w formie plastikowej dostarczony prosto pod Twoje drzwi! 

CENNIK KARNETÓW:
Karnet normalny - 400 zł
Karnet ulgowy - 200 zł
Karnet Klub Kibica — w celu zakupu karnetu w sektorze Klubu Kibica, prosimy o kontakt bezpośrednio z Klub Kibica Suzuki Arka Gdynia poprzez wiadomość prywatną na Facebooku.
Karnet VIP — w celu zakupu karnetu VIP prosimy o kontakt mailowy: [email protected]. Sektory VIP są wyłączone ze sprzedaży ogólnej.
 
Karnety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 25 lat oraz emerytom i rencistom. Na kartę mieszkańca nie przysługują karnety ulgowe.
 
Dzieci do lat 7 wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące. Osoby niepełnosprawne wraz z jednym opiekunem – wstęp bezpłatny.
 
DOSTAWA:
Dostępne są opcje wysyłki karnetu paczkomatem lub kurierem (w przypadku plastikowej formy karnetu).
 
KARNET ECO:
Karnet ECO możesz zamówić na etapie wyboru formy dostawy — wybierz opcję ECO DELIVERY (dostawa karnetu w formie elektronicznej umożliwiająca dodanie go do Walletu zarówno w systemie iOS oraz Android).
WAŻNE! Wybierając tę formę dostawy, nie otrzymasz karnetu w formie plastikowej.
 
INFORMACJE DODATKOWE:
Wszystkim osobom kupującym karnety ulgowe przypominamy, że są one ważne wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów. Karnet zostanie dostarczony na adres wskazany przez nabywcę przed pierwszym meczem domowym. Jednocześnie potwierdzenie zakupu karnetu przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze, które ewentualnie odbędą się w przed terminem dostarczenia karnetu.
 
Widzimy się na trybunach!
KARNETY | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA  ARKA GDYNIA 2023/2024
Loading...