KARNETY KING SZCZECIN 2023/2024

location_on Szczecin, Netto Arena

Karnet w sezonie 2023/2024 uprawnia do wejścia na wszystkie mecze Kinga Szczecin w fazie zasadniczej rozgrywek Orlen Basket Ligi. Zakup karnetu wiąże się z szeregiem przywilejów i korzyści. Także podczas meczów Ligi Mistrzów oraz fazy play-off.

CO ZYSKUJESZ KUPUJĄC KARNET?

1. Oszczędność - Karnet to najtańszy sposób, aby obejrzeć wszystkie mecze Kinga Szczecin w Netto Arenie w rundzie zasadniczej. Kupując stałą wejściówkę oszczędzasz aż 20%!
2. Gwarancja miejsca - Nikt nie zajmie Twojego ulubionego miejsca w Netto Arenie. Sam wybierasz swoje krzesełko. Twój karnet będzie do niego przypisany przez cały sezon.
3. Prawo pierwokupu i zniżki - Kibice, którzy kupują karnety są dla nas najważniejsi! Dlatego, to posiadacze karnetów na mecze rundy zasadniczej będą mieli prawo pierwokupu biletów na najważniejsze mecze w Netto Arenie! Będą mogli je kupić z dużą zniżką! Twoje miejsce będzie zarezerwowane podczas przedsprzedaży biletów w fazie play-off oraz w Lidze Mistrzów.
4. Wyjątkowe promocje - Już teraz możemy ogłosić, że klub King Szczecin w trakcie rundy zasadniczej wybierze trzy mecze, podczas których posiadacze karnetów będą mogli zabrać swoich znajomych do Netto Areny za symboliczną złotówkę.
5. Brak kolejek - Nie musisz stać w kolejkach po bilety, które szczególnie przy ważnych meczach potrafią być bardzo długie.
6. Karnet na raty - Doskonale zdajemy sobie sprawę, że okres wakacyjny to masa wydatków. Dlatego karnet na mecze Kinga Szczecin w serwisie abilet.pl możesz kupić na raty!
7. Pamiątka - Karnet to doskonała gratka dla kolekcjonerów. W tym sezonie w Wasze ręce trafi specjalny, pamiątkowy karnet mistrzowski!

Karnety ulgowe przysługują studentom, młodzieży szkolnej, emerytom oraz rencistom. Za okazaniem dokumentu, uprawniającego do zniżki.

Dzieci do 7. roku życia mogą wejść do Netto Areny za darmo. Nie mają jednak gwarancji miejsca siedzącego. Bezpłatne wejście jest równoznaczne że do 7. roku życia dzieci na kolanach za darmo.

DOSTAWA:
Do wyboru są następujące opcje:
- wysyłka paczkomatem lub kurierem.
- bezpłatny odbiór w Klubie
- dostawa ECO DELIVERY (dostawa karnetu w formie elektronicznej umożliwiająca dodanie go do Walletu zarówno w systemie iOS jak i Android).

KARNET ECO
Karnet ECO wybierzesz na etapie wyboru formy dostawy - wybierz ECO DELIVERY.
WAŻNE: Wybierając tę formę dostawy nie otrzymasz karnetu w formie plastikowej.


Karnet zostanie dostarczony na adres wskazany przez nabywcę lub będzie do odbioru w kasie przed meczem. Klub zastrzega sobie możliwość zmiany formy dostawy.

Jednocześnie, potwierdzenie zakupu karnetu wydane w punkcie sprzedaży lub przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze,  które ewentualnie odbędą się przed terminem dostarczenia karnetu.
KARNETY KING SZCZECIN 2023/2024
Loading...