KARNETY I WKS ŚLĄSK WROCŁAW 2023/2024

location_on Wrocław, Hala Stulecia

Bilety wkrótce

Ze względu na to że mecze mogą odbywać się w innym obiekcie prosimy o wybór miejsca z (system przekieruje Państwa automatycznie):

  • Hala Orbita
KARNETY | WKS ŚLĄSK WROCŁAW 2023/2024
 
Czas na kolejny sezon pełen koszykarskich emocji! W najbliższych miesiącach Śląsk Wrocław będzie walczył o kolejny medal Orlen Basket Ligi, a także mierzył się z czołowymi europejskimi zespołami w BTK EuroCup. Najlepszy sposób, by wspierać WKS? Oczywiście karnet, który gwarantuje:
 
- obejrzenie każdego meczu faz zasadniczych Orlen Basket Ligi, BTK EuroCup lub obu tych rozgrywek (w zależności od wybranego rodzaju karnetu) ze stałego miejsca w obu halach
 
- korzystna cena w porównaniu do pojedynczych biletów – co najmniej 1 mecz gratis w przypadku karnetów Orlen Basket Ligi i BTK EuroCup oraz co najmniej 4 mecze gratis w przypadku karnetów łączonych
 
gwarancja miejsca oraz pierwszeństwo zakupu biletów na wszystkie mecze fazy play-off Orlen Basket Ligi i BTK EuroCup
 
- darmowy wstęp na VI Memoriał Adama Wójcika, który odbędzie się w dniach 12-13 września w Hali Orbita
 
- karnet w formie tradycyjnej w kolekcjonerskim opakowaniu i/lub w wygodnej formie elektronicznej
 
zniżka 10% na zakupy w sklepie kibica on-line
 
 
W sezonie 2023/2024 obowiązywać będą następujące rodzaje karnetów:
 
karnet ligowy upoważniający do wstępu na wszystkie domowe mecze Śląska Wrocław w sezonie zasadniczym Orlen Basket Ligi
 
karnet europejski upoważniający do wstępu na wszystkie domowe mecze Śląska Wrocław w sezonie zasadniczym BTK EuroCup
 
karnet łączony upoważniający do wstępu na wszystkie domowe mecze Śląska Wrocław w sezonie zasadniczym Orlen Basket Ligi i BTK EuroCup
 
Wszystkie trzy rodzaje karnetów będzie można kupić w trzech kategoriach cenowych. Kategoria VIP upoważnia do zajęcia miejsc przy parkiecie Hali Stulecia i Hali Orbita oraz do wstępu do strefy cateringowej.
 
Karnety ulgowe przysługują osobom uczącym się do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji).
 
Dzieci do lat siedmiu mogą wchodzić na mecze za darmo pod warunkiem, że podczas meczu będą siedzieć na kolanach opiekunów.
 
 
Karnetowicze z poprzedniego sezonu mają możliwość zakupu karnetu na tych samych miejscach w Hali Stulecia, co w sezonie 2022/23. Po wybraniu miejsca należy wpisać kod pierwokupu znajdujący się na karnecie z poprzedniego sezonu. Niewykorzystane miejsca trafią do otwartej sprzedaży w poniedziałek (28 sierpnia) o godzinie 10:00.
 
Zakup karnetu na mecze WKS Śląska Wrocław w sezonie 2023/24 do 11 września włącznie upoważnia do wstępu na VI Memoriał Adama Wójcika. Wszyscy karnetowicze otrzymają na podane przy zakupie karnetu adresy e-mail darmowe bilety uprawniające do wejścia na Memoriał (zostaną przydzielone miejsca wybrane przy zakupie karnetu. Plastikowe karnety dotrą do kibiców na wskazany przy zakupie adres przed pierwszym domowym meczem Orlen Basket Ligi.
 
Kod pierwokupu znajdujący się na potwierdzeniu zakupu nad kodem kreskowym oraz na plastikowym karnecie jest równocześnie kodem rabatowym w sklepie kibica sklep.wks-slask.eu. Kod zostanie aktywowany w ciągu 48 godzin od momentu zakupu karnetu.
 
Zadbaj o planetę oraz swoją wygodę i wybierz karnet EKO! To specjalna darmowa dostawa karnetu do Walletu, czyli portfela elektronicznego w Twoim telefonie. Cyfrowy portfel jest opracowany w systemie Android oraz iOS. Uwaga! Wybierając tę formę dostawy, nie otrzymasz plastikowego karnetu.
 
Więcej szczegółowych informacji na temat karnetów w sezonie 2023/24 znajdziesz tutaj: 
https://wks-slask.eu/ruszyla-sprzedaz-karnetow-na-sezon-2023-24
 
 
KARNETY I WKS ŚLĄSK WROCŁAW 2023/2024
Loading...