KARNETY | Górnik Zamek Książ Wałbrzych 2023/2024

location_on Wałbrzych, AQUA ZDRÓJ

DLA OBECNYCH POSIADACZY KARNETÓW ZNIŻKA – 10% DO 30 WRZEŚNIA.

Aby aktywować rabat 10% należy wpisać kod pierwokupu z karnetu z poprzedniego sezonu w miejsce kod promocyjny znajdujący się obok ceny i aktywować zniżkę!Normalny na sezon zasadniczy – 400,00 zł
Ulgowy na sezon zasadniczy – 300,00 zł

Normalny z Play-off – 600,00 zł
Ulgowy z Play-off – 350,00 zł


Karnety ulgowe przysługują studentom, dzieciom i młodzieży szkolnej do 26 lat, emerytom oraz rencistom. Za okazaniem dokumentu, uprawniającego do zniżki.

Dzieci do 7. roku życia mogą wejść  za darmo. Nie mają jednak gwarancji miejsca siedzącego. Bezpłatne wejście jest równoznaczne że do 7. roku życia dzieci na kolanach za darmo.
 
WSPIERASZ I ZYSKUJESZ!
TWOJE WSPARCIE TO:
- Budowanie Biało-Niebieskiej rodziny
- Wsparcie Klubu 

CO ZYSKUJESZ KUPUJĄC KARNET?
Posiadacze karnetów z poprzedniego sezonu kupują karnet ze zniżką 10%
OSZCZĘDNOSĆ TWOJEGO CZASU
OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY - Karnet to najlepszy sposób, aby obejrzeć wszystkie mecze Górnika Zamek Książ Trans.eu Wałbrzych w AQUA-ZDROJU  w rundzie zasadniczej oraz Play - Off .
WYJĄTKOWA PROMCJA - Już teraz możemy ogłosić, że klub Górnik Wałbrzych w trakcie rundy zasadniczej wybierze dwa mecze, podczas których posiadacze karnetów będą mogli zabrać swoich znajomych do Aqua-Zdroju  za symboliczną złotówkę!
BRAK KOLEJEK - Nie musisz stać w kolejkach po bilety, które szczególnie przy ważnych meczach potrafią być bardzo długie.
WEJŚCIE KARNET - bramka dla karnetowiczów !
KARNET NA RATY - Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sierpień i wrzesień to masa wydatków wakacyjnych oraz szkolnych. Dlatego karnet na mecze Górnik Zamek Książ Trans.eu Wałbrzych  w serwisie abilet.pl możesz kupić na raty!
PAMIĄTKA - Karnet to doskonała gratka dla kolekcjonerów. 
SPARING NA KARNET - możliwość wejścia na 1 zamknięty sparing przed sezonem,
KARNETOWE RABATY – zniżki u partnerów programu

DOSTAWA:
Do wyboru są następujące opcje:
- wysyłka paczkomatem lub kurierem.
- bezpłatny odbiór w Klubie
- dostawa ECO DELIVERY (dostawa karnetu w formie elektronicznej umożliwiająca dodanie go do Walletu zarówno w systemie iOS jak i Android).
KARNET ECO
Karnet ECO wybierzesz na etapie wyboru formy dostawy - wybierz ECO DELIVERY.
WAŻNE: Wybierając tę formę dostawy nie otrzymasz karnetu w formie plastikowej.
Jednocześnie, potwierdzenie zakupu karnetu wydane w punkcie sprzedaży lub przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze,  które ewentualnie odbędą się przed terminem dostarczenia karnetu.
KARNETY | Górnik Zamek Książ Wałbrzych 2023/2024
Loading...