KARNETY | EUROBUS FUTSAL PRZEMYŚL 2023/2024

location_on Przemyśl, Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Ceny karnetów:
250,00 zł - normalny
1500,00 - silver vip (dostęp do strefy cateringu - napoje bezalkoholowe i alkoholowe, menu meczowe, parking VIP, osobne wejście, otwarcie strefy 1,5 h przed meczem do 1 h po meczu). 
Karnet obejmuje wstęp na wszystkie mecze w sezonie, Pluchar Polski, ew. Play Off.

Karnet (wersja ECODELIVERY) - karnet dostarczany w formie elektronicznej, do zapisania na urządzeniu mobilnym w portfelu Google lub Apple!
Po wybraniu miejsca na trybynie, przechodzimy do dostawy i wybieramy rodzaj dostawy: ECODELIVERY za 0zł, karnet zostanie kupiony i zapisany na koncie kibica w systemie Abilet.pl. Po wejściu w zakładkę zamówienia/więcej będzie możliwość dodania karnetu na urządzenie mobilne do portfela Google lub Apple. 
Kibic karnet bedzie miał przez cały sezon w swoim telefonie. Ta opcja nie przewiduje dostawy plastikowego karnetu w formie karty kredytowej!


Karnet w formie plastikowej zostanie dostarczony na adres wskazany przez nabywcę przed pierwszym meczem.
Klub zastrzega sobie możliwość zmiany formy dostawy.

Jednocześnie, potwierdzenie zakupu karnetu wydane w punkcie sprzedaży lub przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze, które ewentualnie odbędą się przed terminem dostarczenia karnetu.Jednocześnie, potwierdzenie zakupu karnetu wydane w punkcie sprzedaży lub przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze,  które ewentualnie odbędą się przed terminem dostarczenia karnetu.
KARNETY | EUROBUS FUTSAL PRZEMYŚL 2023/2024
Loading...