Karnety ENEA Falubaz 2024

location_on Zielona Góra, Stadion żużlowy

18 listopada o godzinie 10:00 rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze Enei Falubazu Zielona Góra w sezonie 2024. Po dwóch latach przerwy znów będziemy emocjonować się rozgrywkami najlepszej żużlowej ligi na świecie. Awans Enei Falubaz Zielona Góra do PGE Ekstraligi świętowaliśmy przy pełnych trybunach stadionu przy Wrocławskiej 69. Atmosferę finałowego meczu zapamiętamy na długo, bo to było prawdziwe święto żużla!
 
Wypełniony stadion i głośny doping od lat wyróżniają zielonogórskich kibiców. Ale w sezonie 2024 szczególnie liczymy na wsparcie i obecność naszych fanów, bo przed nami bardzo ważne zmagania. - Dobre wyniki powstają nie tylko dzięki walce na torze. To zaczyna się już wcześniej dzięki zaufaniu i dobrej atmosferze. Pod względem charakterologicznym chłopaki do siebie pasują. Wydaje mi się, że w tej rodzinnej atmosferze i wzajemnym wsparciu będzie największa moc naszej drużyny - powiedział nam Piotr Protasiewicz. Zdaniem wielu ekspertów, nasz zespół, zbudowany z myślą o sezonie 2024 powalczyć może nie tylko o utrzymanie. Mimo naszej dwuletniej nieobecności na ekstraligowych torach, postaramy się o korzystne wyniki i będziemy ambitnie walczyć o każde zwycięstwo. Wsparcie kibiców, będzie tu dodatkową wartością, która może zadecydować o końcowym sukcesie.
 
CENY KARNETÓW
Sektory K1-K10, A-G, I-J
Karnet normalny - 320,00 zł
Karnet ulgowy - 250,00 zł
Karnet dziecięcy - 100,00 zł
 
Sektor VIP Start
Karnet Vip Start - 1500,00 zł (wszystkie wydarzenia w sezonie 2024 + catering)
Karnet Vip Start dziecięcy - 300,00 zł (wszystkie wydarzenia w sezonie 2024 + catering)
 
Karnet dla osoby niepełnosprawnej (poruszającej się na wózku inwalidzkim) + OPIEKUN: 1 PLN + 1 PLN, wyznaczone miejsce dla osoby niepełnosprawnej oraz miejsce numerowane dla opiekuna na sektorach C lub J (liczba miejsc ograniczona).
W związku z procedurą przyznawania karnetów dla osób niepełnosprawnych w sezonie 2023/2024, poruszających się na wózkach inwalidzkich i dla ich opiekunów, uprzejmie prosimy o przesłanie:
•  informacji o wybranych miejscach (sektor/rząd/miejsce)
•  dokumentu, poświadczającego daną niepełnosprawność,
•  danych osobowych wymaganych do wystawienia karnetów

Zgłoszenie należy wysłać na e-mail: [email protected] z dopiskiem "karnet za złotówkę" lub przekazać do sklepu kibica przy ul. Wrocławskiej 69.

Karnet ulgowy przysługuje osobom uczącym się do 24. roku życia włącznie oraz powyżej 65 lat włącznie (decyduje dokładna data urodzenia)
 
Karnet dziecięcy przysługuje dzieciom do 13. roku życia (decyduje dokładna data urodzenia).
 
Karnet na sezon 2024 - to się opłaca!
 
CENY BILETÓW
Sektory K1-K10, A-G, I-J
Bilet normalny - 50,00 zł / 60,00 zł*
Bilet ulgowy - 40,00 zł / 50,00 zł*
Bilet dziecięcy - 20,00 zł
 
Sektor VIP Start
Bilet Vip Start bez cateringu - 130,00 zł / 150,00 zł*
Bilet Vip Start dziecięcy bez cateringu - 50,00 zł / 60,00 zł*
* bilety na mecz z drużyną z Gorzowa, Leszna oraz inne wytypowane imprezy.
Przy zakupie karnetu na sezon 2024 kibic ma gwarancję zaoszczędzenia minimum 50 złotych w porównaniu do sumy cen pojedynczych biletów.
 
To jednak nie wszystko.
 
SPARINGI I ZAWODY MŁODZIEŻOWE
Przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych nasza drużyna weźmie udział w cyklu spotkań sparingowych. Natomiast w trakcie sezonu przy W69 obejrzymy, m.in. zawody Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, Pucharu Ekstraligi 250cc czy Drużynowego Pucharu Ekstraligi 250cc. Karnet na sezon 2024 upoważnia do bezpłatnego wstępu na wszystkich te zawody.
 
To ciągle nie koniec oszczędności.
 
NOWOŚĆ! U24 EKSTRALIGA
Od sezonu 2022 drużyny występujące w PGE Ekstralidze startują dodatkowo w U24 Ekstralidze. W tych rozgrywkach udział biorą młodzieżowe formacje, które rywalizują w tradycyjnym formacie ligowym. W sezonie 2024 po raz pierwszy rozgrywki U24 Ekstraligi zagoszczą w Zielonej Górze. Oznacza to dodatkowe emocje żużlowe przy W69.
Posiadacze karnetów na przyszły sezon także będą mieli zapewnione wejście na te pojedynki. Na zielonogórskim torze odbędzie się osiem spotkań w rundzie zasadniczej.
 
Cena pojedynczego biletu na mecz U24 Ekstraligi w Zielonej Górze: 10,00 złotych
 
To nadal nie jest koniec oszczędności.
 
MASZ KARNET? MASZ RABAT!
Program lojalnościowy dla karnetowiczów to kolejna nowość i kolejne korzyści dla kibiców! Wspólnie z naszymi partnerami przygotowaliśmy ciekawą ofertę rabatów, które otrzymają posiadacze karnetów na sezon 2024. Lista punktów, w których karnetowicze mogą liczyć na zniżkę, obejmuje, m.in. restauracje, sklepy wielobranżowe, salony urody czy różnego rodzaju punkty usługowe. Przy okazaniu karnetu otrzymacie atrakcyjną ofertę na wybrane produkty i tym samym zaoszczędzicie kolejne pieniądze!
 
Pełna oferta rabatów dla karnetowiczów: www.zuzel.falubaz.com/karnet-rabat
 
TAŃSZE BILETY NA MECZE FAZY PLAY-OFF
Posiadacze karnetów na sezon 2024 otrzymają zniżkę w wysokości 10 złotych na zakup biletów na mecze fazy play-off.
 
GWARANCJA MIEJSCA
Czy są jeszcze bilety? Pytanie, które często słyszeliśmy przed finałowym meczem sezonu 2023, nie musi paść w przyszłym roku. Posiadacz karnetów ma bowiem zapewnione miejsce na stadionie i nie musi się martwić o to, czy kupi bilet na mecz.
 
GDZIE KUPIĆ KARNET?
Sprzedaż całosezonowych wejściówek wystartuje w sobotę 18 listopada o godzinie 10:00. Tego dnia wszystkich kibiców zapraszamy do stacjonarnego Sklepu Kibica, gdzie pierwsze karnety osobiście sprzeda Legenda zielonogórskiego żużla ANDRZEJ HUSZCZA. Dla pierwszych kibiców, którzy zakupią karnety przygotowaliśmy niespodzianki!

Sprzedaż karnetów:
- stacjonarny Sklep Kibica przy W69 czynny w godzinach:
poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
sobota 10:00 - 14:00
- serwis internetowy biletynafalubaz.pl
 
PIERWOKUP
Prawo pierwokupu dotychczasowego miejsca dla posiadaczy karnetów na sezon 2023 obowiązuje do 10 marca 2024.
Karnety ENEA Falubaz 2024
Loading...