KARNETY | ENEA ABRAMCZYK ASTORIA BYDGOSZCZ 2023/2024

location_on Bydgoszcz, Sisu Arena

Drodzy Kibice!

Karnety na sezon 2023/2024 dostępne są w trzech wariantach:

Wariant I – KARNET

- 300,00 zł - karnet normalny
- 200,00 zł - karnet ulgowy (przysługuje młodzieży szkolnej, która w momencie nabywania karnetu nie ukończyła jeszcze 19 roku życia, emerytów, rencistów i osób niepełnosprawnych w stopniu znacznym - w momencie zakupu oraz przy wejściu na mecz należy posiadać ze sobą ważny dokument potwierdzający posiadane prawo do ulgi
- 2000,00 zł - karnet VIP + album kibica + koszulka meczowa (dowolne miejsce na hali, kibic wchodzi wejściem VIP i otrzymuje opaskę uprawniającą do korzystania ze strefy cateringu) 

Wariant II – PAKIET 

- 375,00 zł - karnet normalny + album kibica

- 275,00 zł - karnet ulgowy + album kibica (przysługuje młodzieży szkolnej, która w momencie nabywania karnetu nie ukończyła jeszcze 19 roku życia, emerytów, rencistów i osób niepełnosprawnych w stopniu znacznym - w momencie zakupu oraz przy wejściu na mecz należy posiadać ze sobą ważny dokument potwierdzający posiadane prawo do ulgi)

*cena albumu poza pakietem 99 zł

Album kibica dostępny w pakiecie będzie do odbioru osobistego w biurze klubu przed pierwszym meczem lub na pierwszym meczu domowym. Karnet zostanie dostarczony zgodnie z wybraną formą dostawy.

Wariant III – PAKIET PREMIUM

- 475,00 zł - karnet normalny + album kibica + koszulka meczowa

- 375,00 zł - karnet ulgowy + album kibica + koszulka meczowa (przysługuje młodzieży szkolnej, która w momencie nabywania karnetu nie ukończyła jeszcze 19 roku życia, emerytów, rencistów i osób niepełnosprawnych w stopniu znacznym - w momencie zakupu oraz przy wejściu na mecz należy posiadać ze sobą ważny dokument potwierdzający posiadane prawo do ulgi)

WAŻNE: W przypadku wyboru Pakietu Premium prosimy o przesłanie tekstu personalizacji na koszulkę na adres mailowy [email protected]. Mail powinien zawierać imię i nazwisko, miejsce na hali, rozmiar koszulki, tekst personalizacji oraz numer na koszulce.
Album kibica oraz koszulka dostępne w pakiecie będą do odbioru osobistego w biurze klubu przed pierwszym meczem lub na pierwszym meczu domowym. Karnet zostanie dostarczony zgodnie z wybraną formą dostawy.
 
 
Dzieci, które w dniu meczu nie ukończyły 3 roku życia uprawnione są do wejścia na mecz pod opieką osoby pełnoletniej za darmo, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące.

Kupując karnet akceptują Państwo warunki Regulaminu Sprzedaży Karnetów i Biletów, który jest dostępny na naszej stronie: http://www.astoria.bydgoszcz.pl/klub/ceny-karnetow-i-biletow

Karnet zostanie dostarczony na adres wskazany przez nabywcę przed pierwszym meczem.
Klub zastrzega sobie możliwość zmiany formy dostawy.
Jednocześnie, potwierdzenie zakupu karnetu wydane w punkcie sprzedaży lub przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze, które ewentualnie odbędą się przed terminem dostarczenia karnetu.
   
SEKTOR E – Klub Kibica KK Astoria Bydgoszcz
SEKTOR C – VIP
SEKTOR J – kibice gości
KARNETY | ENEA  ABRAMCZYK ASTORIA BYDGOSZCZ 2023/2024
Loading...