KARNETY | BBTS Bielsko-Biała 2023/2024

location_on Bielsko-Biała, Hala pod Dębowcem

Już 5 października bielscy siatkarze po raz pierwszy wybiegną na boisko Hali Widowiskowo – Sportowej im. Zbigniewa Pietrzykowskiego w Bielsku-Białej. Nowa drużyna BBTS Bielsko-Biała przystąpi do rozgrywek Tauron 1. ligi sezonu 2023/2024 jako spadkowicz z siatkarskiej ekstraklasy. Zachęcamy do zakupu karnetów na cały sezon rozgrywkowy, które będą uprawniały do wejścia na wszystkie mecze organizowane przez BBTS, zarówno ligowe, jak i pucharowe.
 
Karnet zostanie dostarczony na adres wskazany przez nabywcę przed pierwszym meczem lub będzie do odbioru w dniu pierwszego meczu w Bielsku-Białej – czyli 5 października.
Klub zastrzega sobie możliwość zmiany formy dostawy.

Ceny karnetów to 75 zł ulgowy i 150 zł za karnet normalny.
Ceny biletów jednorazowych to 5 zł ulgowy i 10 zł normalny
 
NOWOŚĆ KARNET BKS&BBTS

W sezonie 2023/2024 kluby BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała i BBTS Bielsko-Biała udostępnią do sprzedaży wspólny karnet siatkarski, którego zakup umożliwi obejrzenie wszystkich meczów siatkówki organizowanych w Bielsku-Białej. Cena karnetu to zaledwie 300zł, na ten rodzaj karnetu nie będą obowiązywały żadne zniżki.

Jednocześnie, potwierdzenie zakupu karnetu wydane w punkcie sprzedaży lub przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze, które ewentualnie odbędą się przed terminem dostarczenia karnetu.
 
Karnety i bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 25 lat oraz emerytom i rencistom po okazaniu przy wejściu do hali odpowiednich dokumentów. Wszystkim osobom kupującym karnety i bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów i biletów.​
 
KARNETY | BBTS Bielsko-Biała 2023/2024
Loading...