KARNETY | BBTS Bielsko-Biała 2022/2023

location_on Bielsko-Biała, Hala pod Dębowcem

PlusLiga wraca do Bielska-Białej! Po czterech sezonach walki o awans drużyna BBTS Bielsko-Biała powraca do siatkarskiej elity. Zapraszamy na mecze bielskich siatkarzy do Hali pod Dębowcem. Start rozgrywek już 3 października, kiedy to drużyna Harrego Brokkinga podejmie zespół Cuprum Lubin. Podczas meczów naszej drużyny, które odbywają się w Hali Pod Dębowcem, organizujemy specjalne atrakcje dla dzieci (dmuchańce, animatorzy, konkursy z nagrodami), dzięki którym rodzice mogą w spokoju skupić się na oglądaniu meczów i delektowaniu się siatkarskim widowiskiem.

Zbudowaliśmy drużynę, w składzie której znaleźli się reprezentanci krajów (USA, Niemcy, Węgry) oraz doświadczeni polscy zawodnicy. Liczymy, że BBTS dostarczy w nowym sezonie wielu pozytywnych emocji.

Karnety i bilety ulgowe wstępy przysługują uczniom, studentom, emerytom, rencistom, niepełnosprawnym ze znacznym stopniem niepełnosprawności i ich opiekunom.
 
Darmowe wejściówki na pojedyncze mecze przysługują dzieciom do lat 12, Olimpijczykom oraz członkom Klubu All Stars BBTS a także niepełnosprawnym z umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności.
Bilety i karnety dla niepełnosprawnych i opiekunów dostępne tylko stacjonarnie i po uprzednim kontakcie z działem sprzedaży pod numerem tel. 785711414. 

 
KARNETY | BBTS Bielsko-Biała 2022/2023
Loading...