KARNETY | ARGED BM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI 2023/2024

location_on Ostrów Wielkopolski, Arena Ostrów

Czas na jubileuszowy 20. sezon naszej Stalówki w ekstraklasie. Przed nami rozgrywki 2023/2024, które zapowiadają się bardzo interesująco. Zespół ARGED BM Stal Ostrów Wielkopolski to brązowy medalista poprzednich rozgrywek, który ponownie zamierza potwierdzić swoją przynależność do ścisłej ligowej czołówki. Nadchodzący sezon z pewnością przyniesie nam wiele emocji. Już dziś zapraszamy Was na mecze żółto-niebieskich, które rozgrywane będą w 3mk Arenie Ostrów!

Jesteście naszym szóstym zawodnikiem, który zawsze doskonale dopinguje drużynę. Wasze wsparcie w postaci zakupu karnetów powoduje, że jesteście też naszym sprawdzonym i zaufanym partnerem.

Przygotowaliśmy dla Was kilka wariantów zakupu karnetów. Odpowiadając też na Wasze zainteresowanie, po raz pierwszy do sprzedaży wprowadzamy możliwość zakupu karnetów ulgowych. Jednocześnie przypominamy, że dzięki serwisowi Abilet każdy z kibiców ma również możliwość zakupu karnetu na raty. Dzięki temu cenę karnetu rozbijesz na wybraną przez Ciebie mniejszą liczbę.

Ważne informacje:
Posiadacze karnetów w sezonie 2022/2023 mają prawo pierwokupu, które obowiązywać będzie do 5 września. Jednocześnie dla tych właśnie osób mamy zniżkę w wysokości 100 złotych na zakup nowego karnetu (nie dotyczy karnetu ulgowego).
Ulga zostanie uwzględniona po prawidłowym wpisaniu kodu pierwokupu (znajdującego się przy danych posiadacza na karnecie z poprzedniego sezonu) w miejscu kodu rabatowego i aktywowaniu go. Ponadto, posiadacze karnetów mieć będą prawo pierwokupu biletów na mecze fazy play off oraz otrzymają rabat w wysokości 15% na zakup w sklepie kibica.

Karnety VIP obowiązywać będą zarówno podczas meczów rundy zasadniczej ORLEN Basket Ligi jak i w trakcie spotkań fazy play off w sezonie 2023/2024. Posiadacze karnetów VIP otrzymają również koszulkę meczową oraz będą uczestnikami dodatkowych wydarzeń przygotowywanych przez klub z udziałem zespołu i sztabu trenerskiego.

Karnety ulgowe przysługują uczniom szkół podstawowych, średnich oraz emerytom i rencistom. Wejście do hali odbywać się będzie tylko i wyłączenie za okazaniem odpowiedniego dokumentu, potwierdzającego wiek oraz tożsamość.

Począwszy od sezonu 2023/2024 dla posiadaczy wszystkich karnetów całosezonowych przygotowane zostaną specjalne strefy wejścia do hali.

UWAGA!
Dzieci urodzone od 1.1.2019 wchodzą na mecz za darmo i nie zajmują miejsca siedzącego.
Jeśli dziecko urodziło się w 2018 roku i wcześniej – musi posiadać bilet/karnet.

Karnet zakupiony online zostanie dostarczony na adres wskazany przez nabywcę przed pierwszym meczem a zakupiony w punkcie sprzedaży, będzie do odbioru w miejscu zakupu.
Klub zastrzega sobie możliwość zmiany formy dostawy.
 
Jednocześnie, potwierdzenie zakupu karnetu wydane w punkcie sprzedaży lub przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze, które ewentualnie odbędą się w Arenie Ostrów przed terminem dostarczenia karnetu.
KARNETY | ARGED BM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI 2023/2024
Loading...