KARNETY | ANWIL WŁOCŁAWEK 2023/2024

location_on Włocławek, Hala Mistrzów

SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

Zgodnie z Regulaminem Klubu karnet uprawnia do wstępu na wszystkie mecze w okresie wspomnianym w p 1.1. Regulaminu, tj. w ramach wskazanych turniejów / meczów towarzyskich, na mecze PLK S.A. sezonu zasadniczego i play off oraz FIBA Europe Cup. Łącznie może to być nawet 36 meczów!

Harmonogram sprzedaży karnetów:

10.07 - 27.08 - sprzedaż dla posiadaczy karnetów z sezonu 2022/2023 (KONIECZNY KODU PIEROKUPU Z POPRZEDNIEGO SEZONU) oraz na niezajęte dotychczas miejsca - sprzedaż wyłącznie online.
19.07 - 27.08 - sprzedaż dla posiadaczy karnetów z sezonu 2022/2023 oraz na niezajęte dotychczas miejsca stacjonarnie w Hali Mistrzów oraz online. 
28.08 - 3.09 - przerwa techniczna .
od 04.09 - sprzedaż otwarta.

CENY KARNETÓW
Ceny ogólnodostępnych karnetów całosezonowych na wszystkie mecze w Hali Mistrzów pozostają bez zmian w stosunku do ubiegłego sezonu: 749 zł, 999 zł, 1249 zł oraz 1499 zł
UWAGA! Dzieci urodzone 1.01.2019 i młodsze wchodzą na mecz za darmo i nie zajmują miejsca siedzącego. Jeśli dziecko urodziło się w 2018 roku i wcześniej – musi posiadać bilet / karnet.

Karnety VIP dostępne będą tylko siedzibie klubu lub w kasach Hali Mistrzów. Cena: 3499 zł

Osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności zainteresowane nabyciem karnetu, proszone są o kontakt mailowy [email protected]

DOSTAWA:
Do wyboru jest opcja : wysyłki paczkomatem, kurierem, bezpłatny odbiór w Klubie lub dostawa ECO DELIVERY (dostawa kanretu w formie elektroniczej umożliwająca dodanie do do Walletu zarówno w systemie IOS jak i Android).

KARNET ECO
Karnet ECO wybierzesz na etapie wyboru formy dostawy - wybierz ECO DELIVERY.
WAŻNE:  Wybierając tę formę dostawy nie otrzymasz karnetu w formie plastikowej.

 
 PAKIET KORZYŚCI
1.    Oszczędność - Runda zasadnicza ORLEN Basket Ligi, Play-off, faza grupowa (A może dwie? A może play-off) FIBA Europe Cup, dwie imprezy przedsezonowe - karnet na sezon 2023/2024 to nawet 36 meczów w Hali Mistrzów! Tymczasem cena liczona jest tylko za 25 spotkań!
2.    Twoje stałe miejsce w hali - Twoje jedyne, niepowtarzalne, ukochane krzesełko w Hali Mistrzów. Ten sam sektor, ten sam rząd, te same twarze wokół Ciebie i te same, wielkie emocje!
3.    Kolekcjonerska wartość karnetu - Który to już będzie Twój karnet w eleganckiej plastikowej formie? Który wzór wybierzesz, aby wzbogacić swoją kolekcję?
4.    Nie stoisz w kolejkach - Nie marnujesz czasu, nie czekasz w upale, po prostu zamawiasz i masz. Swój karnet, którym będziesz cieszyć się cały sezon!
5.    10% rabatu na koszulkę meczową - Chciałbyś mieć koszulkę meczową w kolejnym sezonie? To bardzo proste! A dodatkowo? Tanie!
6.    Wejście na sparing - Na wczesnym etapie przygotowań rzadko kto ma wstęp na trening, a co dopiero - na sparing. Ale my chcemy byś to Ty mógł jako pierwszy zobaczyć nowy Anwil Włocławek (szczegóły poniżej)
7.    Karnet na raty - Dużo wydatków w okresie wakacyjnym? To nie problem! Przy zakupie w Internecie rozbijesz cenę na mniejsze części!
8.    Pierwszeństwo - Czy to nie fajne uczucie, że nie musisz czekać do września albo wybierać spośród miejsc, które pozostały wolne? Już w poniedziałek możesz odnowić swoje własne miejsce w Hali Mistrzów!
9.    Wspierasz klub - Po prostu… dziękujemy Ci, że jesteś z nami! Wyrozumiały, szczęśliwy, wspierający i gotowy do dopingu na całe gardło!

DODATKOWA ATRAKCJA - SPARING
Do pierwszych 200 karnetów zakupionych w Internecie oraz 100 karnetów zakupionych w kasie (łącznie 300 osób) dołączymy zaproszenie na jeden z przedsezonowych zamkniętych sparingów (o szczegółach w późniejszym terminie).
 
WYBÓR GRAFIKI 
Kibic może wybrać karnet z jeden z dostępnych wzorów graficznych. Klub zastrzega sobie prawo do zmiany wzoru. 

KARNETY | ANWIL WŁOCŁAWEK 2023/2024
Loading...