KARNETY | ANWIL WŁOCŁAWEK 2022/2023

TERMINY:
11.07 - 28.08 - sprzedaż dla posiadaczy karnetów z sezonu 2021/2022 oraz na niezajęte dotychczas miejsca online.
29.08 - 30.08 - przerwa techniczna 
od 31.08 – sprzedaż otwarta 

W przypadku zakupu karnetu na dotychczas posiadane miejsce konieczne jest użycie KODU PIERWOKUPU z karnetu z sezonu 2021/2022.
UWAGA! W przypadku braku kodu lub ewentualnych problemów, prosimy o kontakt - [email protected]

Dokonując zakupu kibic otrzyma potwierdzenie zakupu z kodem, który uprawnia do wejścia na wydarzenia, które ewentualnie odbędą się przed dostraczeniem karnetu.

Karnet w formie plastikowej zostanie dostarczony na adres wskazany przez nabywcę lub będzie do odbioru
w biurze klubu - w zależności do wybranej formy.
Klub zastrzega sobie możliwość zmiany formy dostawy, która rozpocznie się wraz z początkiem sierpnia 2022 r. Klub poinformuje o możliwości odbioru całosezonowych wejściówek w biurze w osobnym komunikacie.

CENY KARNETÓW
Karnet całosezonowy na wszystkie mecze w Hali Mistrzów: 749,00 zł, 999,00 zł, 1249,00 zł oraz 1499,00 zł. 

UWAGA! Dzieci urodzone 1.1.2019 i młodsze wchodzą na mecz za darmo i nie zajmują miejsca siedzącego. 
Jeśli dziecko urodziło się w 2018 roku i wcześniej – musi posiadać bilet / karnet.

PAKIET KORZYŚCI
Oszczędność - Runda zasadnicza EBL, Play-off, faza grupowa (A może dwie? A może play-off) FIBA Europe Cup, dwie imprezy przedsezonowe - karnet na sezon 2022/2023 to nawet 36 meczów w Hali Mistrzów! Tymczasem cena liczona jest tylko za 25 spotkań!
Twoje stałe miejsce w hali - Twoje jedyne, niepowtarzalne, ukochane krzesełko w Hali Mistrzów. Ten sam sektor, ten sam rząd, te same twarze wokół Ciebie i te same, wielkie emocje!
Kolekcjonerska wartość karnetu - Który to już będzie Twój karnet w eleganckiej plastikowej formie? Który wzór wybierzesz, aby wzbogacić swoją kolekcję?
Nie stoisz w kolejkach - Nie marnujesz czasu, nie czekasz w upale, po prostu zamawiasz i masz. Swój karnet, którym będziesz cieszyć się cały sezon!
10% rabatu na koszulkę meczową - Chciałbyś mieć koszulkę meczową w kolejnym sezonie? To bardzo proste! A dodatkowo? Tanie! Z karnetem tańsze, niż było!
Wejście na sparing - Na wczesnym etapie przygotowań rzadko kto ma wstęp na trening, a co dopiero - na sparing. Ale my chcemy byś to Ty do nas przyszedł! (szczegóły poniżej)
Karnet na raty - Dużo wydatków w okresie wakacyjnym? To nie problem! Przy zakupie w Internecie rozbijesz cenę na mniejsze części!
Pierwszeństwo - Czy to nie fajne uczucie, że nie musisz czekać do września albo wybierać spośród miejsc, które są wolne? Już w poniedziałek możesz odnowić swoje własne miejsce w Hali Mistrzów!
Wspierasz klub - Po prostu… dziękujemy Ci, że jesteś z nami! Wyrozumiały, szczęśliwy, wspierający i gotowy do dopingu na całe gardło!

DODATKOWA ATRAKCJA - SPARING
Do pierwszych 100 karnetów zakupionych w kasie oraz pierwszych 100 zakupionych w Internecie (łącznie 200 osób) dołączymy zaproszenie na jeden z przedsezonowych zamkniętych sparingów (o szczegółach w późniejszym terminie).

Osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności zainteresowane nabyciem karnetu, proszone są o kontakt mailowy [email protected].

Zgodnie z Regulaminem karnet uprawnia do wstępu na wszystkie mecze w okresie wspomnianym w 
p 1.1. Regulaminu, tj. w ramach wskazanych turniejów / meczów towarzyskich, na mecze PLK S.A. sezonu zasadniczego i play off oraz FIBA Europe Cup. 
 
KARNETY | ANWIL WŁOCŁAWEK 2022/2023
Loading...