KAMIENIE W KIESZENIACH (Rezerwacje grupowe w Dziale Impresariatu)

UWAGA !!! Rezerwacji grupowych należy dokonywać telefonicznie w IMPRESARIACIE (tel. 68 452 72 72 wew. 35, 51, 63 lub kom.784 001 866 ,784 001 870). Prosimy nie sugerować się brakiem miejsc na planszy sprzedaży internetowej.

Akcja sztuki rozgrywa się w małym miasteczku na głębokiej, irlandzkiej prowincji. Hollywoodzka ekipa filmowa postanawia nakręcić film z udziałem miejscowych statystów. Kamienie w kieszeniach to tragikomiczna historia o marzycielach, którzy obserwują różnice między „sielskością” prowincji a filmowym „wielkim światem”. 

Dwaj skrajnie różni bohaterowie na pierwszy rzut oka nie mają powodów, aby się polubić. Jeden jest ze stolicy i zjawia się na prowincji, drugi jest jej mieszkańcem. Dzieli ich bardzo wiele, ale wkrótce okazuje się, że zwykła znajomość przeradza się w przyjaźń. Wystarczy chwila, aby bohaterowie zaczęli wspierać się bezinteresownie i bez zbędnych pytań. Z bycia statystami, czyli najmniejszymi z najmniejszych trybików w hollywoodzkiej machinie filmowej, bohaterowie decydują się na krok w stronę samodzielności. Rzucają się na głęboką wodę i postanawiają… O tym, co robią dalej, publiczność dowie się podczas spektaklu. Specyficznym, autorskim pomysłem na formę tego przedstawienia jest kilkanaście różnych postaci odgrywanych przez jedynie dwóch aktorów.

Reżyseria: Alicja Stasiewicz      

Czas trwania spektaklu: 90 minut


Spektakl dla młodzieży i dorosłych 

Uprzejmie informujemy, że w spektaklu używane jest światło stroboskopowe.

 

KAMIENIE W KIESZENIACH (Rezerwacje grupowe w Dziale Impresariatu)
Loading...