Hip Hop Fest Słupsk 2023 - Gibbs/Blaga/Chivas

Słupsk Hip Hop Fest 2023 to druga edycja słupskiego festiwalu hip-hopowego, odbywającego się w słupskiej Hali Gryfia. Tym wydarzeniem Słupsk rozpocznie ferie zimowe 2023.
 
JEŻELI POSIADASZ SŁUPSKĄ KARTĘ MIESZKAŃCA TO BILET KUPISZ ZA 5,00 ZŁ.

13 stycznia wystąpią:
Chivas - Krystian Gierakowski (ur. 23 kwietnia 1998 w Łodzi) – polski raper, piosenkarz, producent muzyczny, twórca tekstów. Topowy wykonawca polskiej sceny Hip-Hop. Podpisał w roku 2020 kontrakt z wytwórnią  GUGU i pod jej szyldem wydał swój debiutancki album Nauczyłem się przeklinać, który zanotował 4 miejsce na liście OLiS

Gibbs - Mateusz Przybylski – polski piosenkarz i producent muzyczny. Członek zespołu FONOS oraz jeden z założycieli studia oraz ekipy DOPEHOUSE. w roku 2022 . W przeciągu ostatnich 2 lat zdobywca dwóch złotych i dwóch platynowych płyt

Blaga -  23 letni  Blaga to artysta z Krakowa, produkujący nowy styl muzyki łącząc Electro/House/Techno z rapem. Porywa publiczność swoją łatwością nawiązywania więzi z publicznością i szalonymi występami. Ma ambitne plany i zamierza zmienić postrzeganie muzyki w Polsce za sprawą rzadko spotykanego brzmienia połączonego z nieprostym rapem. W roku 2022 wydał płytę BLUE.

W związku z realizacją działań wynikających z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień podczas Festiwalu odbędzie się event edukacyjno - profilaktyczny, który ma na celu zwiększenie świadomości społecznej w zakresie szkodliwości środków psychoaktywnych, uzależnień behawioralnych oraz negatywnych skutków przemocy w rodzinie, a także wzmacnianie czynników chroniących.
Wstęp:
- dla osób do 16 r.ż. tylko z towarzyszącą osobą pełnoletnią za okazaniem biletu,
- dla osób między 16-18 r.ż. za okazaniem zgody rodzica/opiekuna prawnego przy wejściu.
Hip Hop Fest Słupsk 2023 - Gibbs/Blaga/Chivas
Loading...