Gala Time For K1

date_range 23.09.2023 18:00

location_on Słupsk, Hala Gryfia

Zapraszamy Was na niezapomnianą noc pełną pasji, rywalizacji i emocji - 23 września w Hali Gryfii w Słupsku odbędzie się spektakularna gala sportów walki K-1 pod hasłem "Time for K-1" (Czas na K-1). To wydarzenie sportowe jest nie tylko okazją do zobaczenia ekscytujących walk K-1, ale także spotkania z legendami tego sportu oraz cieszenia się spektakularnym widowiskiem.
 
W walce wieczoru zobaczycie: Patryk „Wielki Bu” Masiaka vs Arkadiusz „Papaj” Stępniak
 
Gwiazdami na gali będą utytułowani polscy zawodnicy, których osiągnięcia zdobyły uznanie na całym świecie. Będziemy mieli okazję przywitać Marcin Różalski, znany również jako "Różal", Michała Materlę oraz Adriana Kupaja. To nasi polscy mistrzowie, których sukcesy rozbrzmiewają na arenach sportów walki na całym świecie. Będziecie mieli okazję zobaczyć ich i być może zdobywać autografy .
 
Ale "Time for K-1" to nie tylko walki w ringu. To także niezapomniane chwile dla całych rodzin. Przyjdźcie ze swoimi bliskimi i doświadczcie niepowtarzalnej atmosfery sportowej rywalizacji, która dostarczy Wam niezapomnianych emocji.
 
Ponadto, na tym wydarzeniu nie zabraknie gości specjalnych, których dobrze znacie z telewizji i mediów społecznościowych. Będziecie mieli okazję spotkać się z nimi, rozmawiać i robić zdjęcia.
 
Całość tego sportowego widowiska uzupełni akcent muzyczny, którym zadbamy dzięki Lamay. Jej energetyczne dźwięki dodadzą jeszcze więcej emocji i energii tej niezwykłej nocy.
 
Nie przegapcie okazji, aby być częścią "TK1 Czyli Time For K1"! To wydarzenie, które dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń i pozostawi trwałe wspomnienia. Czekamy na Was w Hali Gryfiej 23 września. Oto czas na K-1!
 
Gala Time For K1
Loading...