"DRAKULA"

"Witajcie na Zamku Króla Drakuli! Mam nadzieję, że jesteście gotowi na ucztę. Jesteście? W takim razie siądźcie wygodnie i razem z nami przeżyjcie przepiękną przygodę."

Drakuli nie trzeba nikomu przedstawiać, bo przecież tego wampira zna każdy człowiek na całym świecie. Jesteśmy jednak pewni, że tej miłosnej historii w jego długim, nieśmiertelnym życiu nikt Wam wcześniej nie opowiedział. Pozwólcie, że zrobimy to my...

Wyobraźcie sobie, że Drakula marzył o byciu kochanym - chciał mieć żonę. Stracił głowę dla śmiertelniczki, ale jego wybranka nie potrafiła zaakceptować wampirzej diety. Zakochany wampir postanowił się zmienić...

Czy Wy, drodzy widzowie, wiecie jak wielkie wyrzeczenia można podjąć w imię miłości? Czy rozumiecie, że prawdziwie uczucie przezwycięży każdy zły nawyk? Jeśli nie, to nic! Siedząc wygodnie na widowni LT szybko to zrozumiecie! Zadbamy o to, by wiedzę przekazać w sposób lekki i zabawny.

Perypetie Drakuli rozbawią dzieci do łez (nie do krwi!). Pokazuje najmłodszym widzom jak magicznym miejscem jest teatr. Oszałamiające kostiumy i scenografia oraz zabawna historia sprawiają, że dla wszystkich widzów jest to spektakl przyjemny, dający radość z uczestniczenia w nim.

Autor: Oleg Andrzejczak

Reżyser: Michał Wnuk

Muzyka: Mirosław "Jakub" Kaczmarek

Scenografia i kostiumy: Adam Łucki

Obsada:

Andrzej Ogłoza

Jakub Mikołajczak

Uwaga! W spektaklu używane jest światło stroboskopowe oraz duża ilość dymu!

Dostępne bilety: 

- Bilet normalny 

- Bilet ulgowy - przysługuje uczniom, studentom, rencistom, emerytom, pracownikom teatrów.

- Bilet dla osób z niepełnosprawnością - dla osób ze szczególnymi potrzebami i ich opiekunów. 

Kupując bilety zniżkowe należy przy wejściu na spektakl okazać legitymację / dokument potwierdzający uprawnienia do skorzystania ze zniżkowego biletu. 

 

Loading...