DOMbezKultury w Hydrozagadce - Bartosz Gajda

DOMbezKULTURY w Hydro(za)gadce - jesień 2022
Zielonogórski Ośrodek Kultury, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców wraca z cyklem spotkań pełnych dobrego humoru, gorzkiej często ironii i genialnych artystów – DOMbezKULTURY już od października w Hydro(za)gadce. Podczas pierwszych 3 pierwszych wydarzeń, oprócz stand up’u, będziemy mieli okazję zobaczyć zielonogórską grupę improwizacyjna Klub Komedii. DOMbezKULTURY zmienia się dla Was na lepsze.
Jak podczas minionych edycji, oprócz pojedynczych biletów na wydarzenia, dajemy Wam możliwość zakupu karnetu na wszystkie trzy spotkania, w promocyjnej cenie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzeń poniżej: 
 
Bartosz Gajda - 2 grudnia 2022, godz. 20.00
Wybitna osobowość, gwiazda estrady, jeden z najlepszych komików na świecie. Połączenie najlepszych cech Zbigniewa Buczkowskiego i Gerarda Depardieu. Gwiazda estrady.  Na co dzień występuje w wyśmienitym kabarecie Łowcy.B, z którym co roku dostają kilkaset nagród na przeglądach i festiwalach. Ogrom jego talentu można docenić oglądając kanał 50 Twarzy Gajdy, który ma ponad 20 mln subskrybentów, a poszczególne filmiki mają po kilkanaście (słownie kilkaset) miliardów wyświetleń. Gwiazda estrady.  Bilety na jego stand up wyprzedają się za bezcen a przed każdym występem zjawiają się koniki oferując bilety po cenie kilkusetkrotnie wyższej od tych sklepowych. Doceniony przez najznamienitszych reżyserów, prawdziwa gwiazda estrady, szarmancki, oszałamiająco utalentowany. Gwiazda estrady. Gdzie się nie pojawi, zaraz obok niego zbiera się tłum ludzi, by posłuchać, co ma do powiedzenia. Jego perlisty śmiech przeszedł do legendy a lotność żartu nie przestaje zadziwiać. Kto go zna, ten wie, że można go było  zobaczyć w wielu amerykańskich filmach. Gwiazda estrady. Któż nie pamięta jego ról w Ace Ventura czy Gliniarz z Beverly Hills? Nie bójmy się tego słowa: Polskę ogarnęła Gajdomania. Pozdrawiam Bartosz Gajda. Sam to pisałem.
DOMbezKultury w Hydrozagadce - Bartosz Gajda
Loading...