"CUDOWNA LAMPA ALADYNA"

„Kto pragnie się dowiedzieć, jakim sposobem Aladyn został właścicielem cudownej lampy, ten musi bardzo natężać uwagę. Jest to bowiem baśń pełna zdarzeń niespodziewanych i cudów niesłychanych. Naprawdę czarodziejska baśń: baśń o lampie Aladyna..."

Opowieść pełna magii porywa od pierwszej chwili. Baśniowy świat, nieco mroczny, zaprasza widzów w podróż ku przygodzie, o której wszyscy skrycie marzymy. Nasz bohater - Aladyn, żyje w ubogim domu ze swoją matką. Pewnego dnia znajduje lampę i odkrywa magiczną moc zaklętą w niepozornym przedmiocie.  Błękitny dżin jest potężny, ale słucha tylko pragnień szczerego Serca. Aladyn ma siłę charakteru, determinację i prawdziwie marzenia - dzięki temu chłopak będzie mógł spełnić swoje życzenia, nawet to najskrytsze. „Cudowna lampa Aladyna” jest uniwersalną opowieścią o determinacji, sile charakteru i przyjaźni, która porwie dzieci od 4 roku życia w niezapomnianą podróż do odległej krainy.

Czy jesteśmy duzi czy mali miewamy chwile zwątpienia. Nasze marzenia wydają się nieosiągalne... ale mamy nadzieję, że szczęśliwe zrządzenie losu odmieni nasze życie. Kto wie, może gdzieś w ogrodzie w pobliżu domu zakopana jest cudowna lampa? „Cudowna lampa Aladyna” daje nadzieję, że nawet bardzo trudno sytuacje możemy pokonać!

Reżyseria : Katarzyna Kawalec

Dostępne bilety: 

- Bilet normalny 

- Bilet ulgowy - przysługuje uczniom, studentom, rencistom, emerytom, pracownikom teatrów.

- Bilet dla osób z niepełnosprawnością - dla osób ze szczególnymi potrzebami i ich opiekunów. 

Kupując bilety zniżkowe należy przy wejściu na spektakl okazać legitymację / dokument potwierdzający uprawnienia do skorzystania ze zniżkowego biletu. 

 

 

Loading...