CORNO BRASS MUSIC FESTIVAL - Koncert Muzyki Filmowej

Koncert poprowadzą: legendarny waltornista Hollywood Studio, JAMES THATCHER – ulubieniec Johna Williamsa, JEROEN BERWAERTS – trębacz i wykładowca Royal Academy of Music w Londynie i Hochschule fuer Music w Hanowerze oraz THOMAS ROISLAND – tubista Duńskiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej
 
W programie m.in:
Paul Dukas – Fanfara La Peri, muzyka z filmów: Star Trek, Rocky, Gwiezdne Wojny, Gniew Oceanu i inne.
 
JAMES THATCHER – dyrygent / JEROEN BERWAERTS  – dyrygent / THOMAS ROISLAND – dyrygent / JAN HARASIMOWICZ – flugelhorn / MACIEJ BARANOWSKI – waltornia / kursanci międzynarodowych warsztatów instrumentalnych.

CORNO – Brass Music Festival to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego odbywają się koncerty kameralne i symfoniczne w doskonałym wykonaniu, kursy mistrzowskie indywidualne i grupowe dla przyszłych muzyków, zajęcia uczące zdrowej postawy w graniu na instrumencie, wykłady i wystawa instrumentów. To jedyny taki festiwal w Polsce.
CORNO skupia wokół siebie międzynarodową kadrę wykładowców, światowej sławy muzyków oraz specjalistów w zakresie pielęgnowania zdrowia w zawodzie muzyka. Aktywizuje nie tylko lokalną społeczność, ale także rozbudza sympatię i promuje piękne miasto Zieloną Górę.
Na koncerty renomowanych gwiazd przyjeżdżają melomani z całej Polski. Uczestnicy warsztatów przyjeżdżają do Zielonej Góry z całego świata. CORNO Brass Music Festival dołączył do rangi międzynarodowych wydarzeń i z powodzeniem rywalizuje jakością, programem artystycznym oraz ofertą warsztatową dla uczniów i studentów z wiodącymi festiwalami tego typu w Europie.

CORNO - Brass Music Festival organizowany jest przez Fundację Kolektyw Dźwięku.
Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Zrealizowano przy pomocy finansowej Miasto Zielona Góra.
Współorganizator: Filharmonia Zielonogórska

Partnerzy strategiczni: Fundacja PZU, FAST Chemia Budowlana, Buffet Crampon
Patronat medialny nad wydarzeniem objął magazyn Presto
Partnerzy: Zielonogórski Ośrodek Kultury, STOART - Związek Artystów Wykonawców, Ruch Muzyczny
 
Ceny biletów:
15,00 zł - ulgowy
20,00 zł - normalny

Więcej informacji na www.corno.pl
CORNO BRASS MUSIC FESTIVAL - Koncert Muzyki Filmowej
Loading...