Chemart Niedźwiadki Przemyśl vs Wisła Kraków

Poprzedni sezon, debiutancki dla naszego zespołu, zakończył się grą w fazie play-off przeciwko zwycięzcy II ligi, zespołowi Polonii Bytom.  W obecnym sezonie, Przemyskie Niedźwiadki chcą rozpocząć marsz  w kierunku podium II ligi i awansu do I ligi. Krok po kroku. Pierwszy krok należy postawić już 24 września w Hali POSIR o godzinie 18.00.  Zobaczcie Państwo nowy skład naszego zespołu, swoją obecnością, pomóżcie naszym zawodnikom w walce o dobry start w II ligowych rozgrywek!
Rywalem Niedźwiadków  w inauguracyjnej kolejce II Ligi PZKosz będzie Wisła Kraków.  Skład drużyny krakowskiej oparty został na młodych zawodnikach żądnych konfrontacji z bardziej doświadczonymi zawodnikami naszego zespołu. Wierzymy, że nowy skład Niedźwiadków rozpocznie sezon, jak na zespół mierzący w najwyższe cele przystało! 

Ceny biletów:
Trybuna D: 15,00 zł - normalne,  10,00 zł - ulgowy
Pozostałe trybuny: 10,00 zł - normalne,  8,00 zł - ulgowy

Karnety i bilety ulgowe przysługują osobom uczącym się do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji). Dzieci do lat siedmiu mogą wejść na wydarzenie za darmo pod warunkiem, że podczas meczu będą siedzieć na kolanach opiekunów.

Jednocześnie, potwierdzenie zakupu karnetu wydane w punkcie sprzedaży lub przesłane drogą elektroniczną (przy zakupie online) upoważnia do wejścia na mecze,  które ewentualnie odbędą się przed terminem dostarczenia karnetu.
Chemart Niedźwiadki Przemyśl vs Wisła Kraków
Loading...