Barkom Każany Lwów vs Indykpol AZS Olsztyn

Siatkarze Barkomu Każany Lwów po 9. kolejkach PlusLigi z dorobkiem dziewięciu punktów zajmują 12. miejsce w tabeli. Ich rywale, Indykpol AZS Olsztyn mają dwa punkty więcej i plasują się na miejscu 11. Będzie to zatem ważny pojedynek dla obu ekip.

Indykpol AZS Olsztyn to jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce, wielokrotny medalista Mistrzostw oraz zdobywca Pucharu Polski. Siatkarze z Olsztyna w ubiegłym sezonie pokazali, że walczą do końca, a ich siatkówka jest niezwykle atrakcyjna dla kibiców. W składzie Akademików z Olsztyna występuje srebrny medalista Mistrzostw Świata Mateusz Poręba, reprezentant Holandii Robert Andringa oraz dwóch Amerykanów Taylor Averill oraz Joshua Tuaniga. Co ciekawe, w drużynie z Olsztyna w sezonie 2012/2o13 występował nasz przyjmujący Jonas Kvalen.

Na to spotkanie przygotowaliśmy dla kibiców coś specjalnego! Na mecz z Indykpolem AZS Olsztyn istnieje możliwość zakupu biletów VIP w cenie 100 zł. Pakiet VIP obejmuje miejsce w sektorze VIP, catering oraz miejsce parkingowe. 


 Bilety w cenie 15,00 złotych (ulgowy) oraz 25,00 złotych (normalny).

Bilety ulgowe obwiązują dla:
- dzieci, młodzież i studenci do 26 roku życia za okazaniem legitymacji
- emeryci i renciści od lat 70.

Dzieci do lat 4 kibicując z kolan wejście za darmo
Barkom Każany Lwów vs Indykpol AZS Olsztyn
Loading...