Barkom Każany Lwów vs Asseco Resovia Rzeszów

date_range 05.10.2022 18:45

location_on Kraków - Nowa Huta, Hala Sportowa Hutnik/Suche Stawy

Siatkarskie emocje wracają do Krakowa! W środę 5 października siatkarze Barkom Każany Lwów rozegrają pierwsze ligowe spotkanie w hali widowiskowo-sportowej Suche Stawy. Rywalem podopiecznych Ugisa Krastinsa będzie Asseco Resovia Rzeszów.

Pierwszy mecz tegorocznych rozgrywek Barkom Każany zagrają na wyjeździe z Treflem Gdańsk, natomiast w drugiej kolejce PlusLigi do Krakowa przyjedzie Asseco Resovia Rzeszów. W środę, 5 października o godzinie 18:45 siatkarze obu ekip wybiegną na boisko i zainaugurują sezon 2022/2023 w Hali Suche Stawy. Będzie to wyjątkowy moment zarówno w historii polskiej i ukraińskiej siatkówki, jak i dla krakowskiego sportu - do tej pory mieszkańcy stolicy małopolski nie mieli okazji regularnie podziwiać najlepszych polskich drużyn pod Wawelem.

W środowym spotkaniu po stronie gospodarzy zagrają reprezentanci Ukrainy - Vasyl Tupchii, Dmytro Kanaiev, Oleh Schevchenko oraz Vitalii Kucher, natomiast w ekipie z Podkarpacia występuje dwóch Wicemistrzów Świata Kuba Kochanowski i Paweł Zatorski. Oprócz tego w szeregach rzeszowian grają tacy siatkarze jak francuski przyjmujący Thibault Rossard, amerykanin Torey DeFalco czy reprezentacji Słowenii Jan Kozamernik i Klemen Čebulj. 

Dla sympatyków siatkówki szykuje się prawdziwa uczta! Bilety w cenie 15 złotych (ulgowy) oraz 25 złotych (normalny).

Bilety ulgowe obwiązują dla:

- dzieci, młodzież i studenci do 26 roku życia za okazaniem legitymacji
- emeryci i renciści od lat 70.

Dzieci do lat 4 kibicując z kolan wejście za darmo
Barkom Każany Lwów vs Asseco Resovia Rzeszów
Loading...