ARENA MÓWCÓW

WYDARZENIE TRWA!

09:10 - 10:10 Marcin Prokop
10:10 - 11:00 Maja Włoszczowska
11:00 - 11:20 Przerwa
11:20 - 12:10 Adam Bielecki
12:10 - 12:40 Ewelina Strawa
12:40 - 13:30 Kamila Rowińska
13:30 - 14:00 Przerwa
14:00 - 15:00 Robert Korzeniowski
15:00 - 16:00 Mateusz Grzesiak

EVENT ONLINE & LIVE W GDYNI
od 9.00-16.30

CO, JAK I DLACZEGO
Często szukamy metod do zmotywowania się, gdy w rzeczywistości brakuje nam determinacji. Zainspirowani staramy się przełożyć inspirację na konkretne efekty, ale to wcale nie jest takie proste, jak się nam wydaje.
INSPIRACJA, MOTYWACJA, DETERMINACJA - 3 najważniejsze siły niezbędne do realizacji marzeń.
Gdy widzimy kogoś kto pokonał przeciwności losu, osiągnął trudne do zrealizowania cele, spełnił swoje marzenia, sami nabieramy wiary, że jest to możliwe i zaczynamy działać.
Dlatego po raz drugi zaprosiliśmy wybitnych sportowców i inspirujących mówców na jedno, wspólne wydarzenie - Arenę Mówców 2, żeby dać Ci wiedzę i metody sprawdzone w praktyce. Wydarzenie, które po raz kolejny poszerzy Twoją perspektywę i odpali to, czego naprawdę potrzebujesz.
Znajdź swój impuls do zmiany, bądź gotowy do działania, zamień niemożliwe w możliwe.
Zobacz, jak wyglądała pierwsza edycja:
 

W roli Prelegentów wystąpią:
 
MAJA WŁOSZCZOWSKA - chyba nie zaryzykujemy twierdząc, że każdy zna tekst piosenki „Niepokonani” zespołu Perfect, gdzie jedną z mocniejszych fraz jest: „Ze sceny zejść niepokonanym...”.
Maja Włoszczowska jest osobą, która inspiruje do napisania tekstu tej piosenki na nowo i użycia tekstu: "Zmienić scenę i być niepokonaną".
Dlaczego? Bo to kobieta z niesamowitą siłą do osiągania postawionych celów, których planowanie ma opanowane do perfekcji. Zaplanowała karierę sportową, zaplanowała jej - nomen omen - perfekcyjny koniec, a następnie ułożyła plan na życie po sportowej karierze. I to jaki plan! Jej pomysł na przyszłość, to połączenie sportu z biznesem. Fakt, ze została członkinią MKOL-u, wydaje się być jedynie wisienką na torcie wypieczonym z sukcesów.

Czy potrzeba czegoś jeszcze, żeby argumentować jej obecność na Arenie Mówców?
KAMILA ROWIŃSKA - Autorka oraz współautorka 8 książek o tematyce biznesowej i coachingowej, w tym bestsellerów: Kobieta Niezależna, Asertywna i Spełniona, Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale oraz Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha.
W praktyce coachingowej wspiera kadrę zarządzającą, przedsiębiorców i top menedżerów w osiąganiu ich celów zawodowych i prywatnych.
Twórczyni konceptu Kobieta Niezależna, który realizuje z sukcesem i satysfakcją od lat. Organizowane przez Rowińska Business Coaching szkolenia przyciągają rocznie ponad 7000 uczestników, głównie kobiety. Kilkadziesiąt tysięcy kobiet rocznie korzysta z jej kursów online.
ROBERT KORZENIOWSKI - i wszystko jasne. W zasadzie tutaj możemy skończyć uzasadnianie faktu zaproszenia Roberta na Arenę Mówców:)
Wspomnieć można jedynie, że jest czterokrotnym mistrzem olimpijskim. Trudno jest wybrać i opisać inne ważniejsze sukcesy.... bo jest ich tyle, że w zasadzie każdy się do tego nadaje, zostawiamy więc to na Wikipedię.
Jest idealnym przykładem na to jak można połączyć sport z biznesem. Jak jedno wpływa na drugie. Jak jest blisko siebie, ale za razem - jeśli nie ma ktoś na siebie pomysłu - jak bywają różnymi światami. Jak sam wspomina - pytanie, które ukształtowało biznesową przyszłość Roberta Korzeniowskiego, to: Co może Pan dla nas zrobić? Zadał je dyrektor generalny marki Citroen w 1997 roku. Dzisiaj odpowiedzią na to pytanie jest jego kariera.
Wymarzony gość Areny Mówców :)
DR MATEUSZ GRZESIAK  - to kolejny gość, o którym pisanie można zakończyć na wstępie, bo sam w sobie jest marką i definicją.
Jego osiągnięcia jednak inspirują i fakt, że będzie można jego wysłuchać podczas tegorocznej edycji Areny Mówców ogromnie motywują. A co się będzie działo w trakcie Areny Mówców??? Przewidujemy, że będzie się działo :)
Wracając do Pana Doktora z zarządzania, pedagogiki i psychologii..... Prowadzi rozliczne szkolenia od 20 lat. Robi to w 7 językach! Jest żywym drogowskazem, kierując na właściwą drogę do osiągania celów, a co za tym idzie sukcesów. Mówi się, że stoi za naukowym zdefiniowaniem i spopularyzowaniem dziedziny kompetencji społecznych.
Jest autorem 21 książek publikowanych międzynarodowo. To może jeszcze: Człowiek instytucja. Macie możliwość poznać go na Arenie Mówców!
MARCIN PROKOP  (TRANSMISJA WYKŁADU) - autor i współautor wielu ciekawych książek, z których bardzo często wyczytać można, że człowiek ten ma ogromny dystans do samego siebie i do świata. Uwielbia zadawać pytania i spoglądać na świat z perspektywy, która dla wielu jest nieosiągalna :) Doświadczać tego możemy niejednokrotnie oglądając programy, których Marcin Prokop jest gospodarzem. W zasadzie każde zdanie, które wypowiada na antenie telewizyjnej, to przekaz zawierający wiele treści między słowami. Jak zestawi się do wszystko z faktem, że do 50-tki brakuje mu jeszcze kilka lat, to natychmiast w głowie pojawia się pytanie, skąd biorą się tacy ludzie? Co i jak kieruje ich życiem, że tak szybko docierają do miejsca, w którym niejedna osoba chciałaby być? I nie mówimy tutaj oczywiście o statusie telewizyjnego celebryty, a o sferze mentalnej i energii, którą można dzięki niemu poczuć. Ciekawi jesteście? My bardzo. Stąd Marcina Prokopa nie mogło zabraknąć na scenie Areny Mówców. 
ADAM BIELECKI - to zawodowy himalaista, człowiek z przełomu pokoleń X i Y, który powiedział: "Nie jestem już nieśmiertelnym nastolatkiem".
Niby zwykłe stwierdzenie, ale gdy słowa te wypowiada facet mając 34 lata, a dzisiaj będąc tuż przed 40-tką i jednym z najbardziej utytułowanych i cenionych polskich wspinaczy, jedyne co przychodzi nam do głowy to pytanie: czego ten facet doświadczył i jaką życiową wiedzę zdobył? Połączenie tak licznych, ekstremalnych doświadczeń jak himalajska wspinaczka, z wiedzą którą zdobył studiując psychologię, prowadzić może do eksplozji pokładów motywacji i inspiracji. Było więc jasne, że Arena Mówców to idealna scena do demonstracji doświadczeń Adama.

CENY BILETÓW
 
- Standard: 299,00,
- VIP: 499,00 zł (miejsca najbliżej sceny w strefie VIP,  lunch w przerwie, Gift Pack od prelegentów, 20% rabatu na pobyt podczas trwania imprezy w dniach 26.10-30.10.2022 r. w hotelu Jakubowy Hotel),
- online: 199,00 zł,
- grupowe Standard:
- 8 - 50 osób: 269,00 zł/os.,
- 51 - 100 osób: 249,00 zł/os.
Zamówienia grupowe proszę składać pod adresem: [email protected]
 

Każdy zakupiony bilet (online również) bierze udział w konkursie weekendowego pobytu w hotelu Jakubowym wraz z kolacją i rejsem motorówką po Zatoce Gdańskiej dla dwojga.
 
 
ARENA MÓWCÓW
Loading...