SPONSOR PORTALU Milenium zakłady bukmacherskie

REJESTRACJA

Aby rozpocząć zakupy, prosimy dokonać rejestracji. W tym celu niezbędne jest podanie kilku podstawowych danych w poniższym formularzu. Proces rejestracji zajmie Ci jedynie kilka minut.
Dane osobowe
-
Dane konta
Captcha
Chcę otrzymywać newsletter ABILET.PL z informacjami o aktualnej ofercie i tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABI PLUS Krzysztof Frejman z siedzibą w Zielonej Górze na ul. Zamkowej 7/4a, w celu realizacji marketingu bezpośredniego własnych usług.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez ABI PLUS Krzysztof Frejman z siedzibą w Zielonej Górze na ul. Zamkowej 7/4a, w celu realizacji świadczonych usług określonych w Regulaminie oraz w celu przechowywania w bazie danych „Klienci Abilet.pl. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych z bazy danych

DANE OSOBOWE:

Prawidłowo podane dane osobowe pozwalają nam na właściwe realizowanie Twoich zamówień. Te same dane pozwolą nam np. do wysyłek zamówionych biletów i komunikację z Tobą w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

ADRES E-MAIL:

Przy wykorzystaniu tego adresu będziemy z Tobą się zazwyczaj kontaktować. Jest on niezbędny do rejestracji, a także, gdy wybierzesz bilety drukowane w domu, do wysyłki biletów. Jeśli wyrazisz chęć, także na ten adres wyślemy do Ciebie newsletter z informacjami na temat naszej aktualnej oferty.

TELEFON KOMÓRKOWY:

Podanie prawidłowego numeru telefonu komórkowego jest niezbędne do rejestracji. Przy pomocy tego numeru będziemy mogli z Tobą skontaktować się w przypadku ewentualnych trudności związanych z realizacją zamówień czy np. zmian w imprezach, na które nabyłeś bilet. Gdy zechcesz, na swój telefon komórkowy możesz otrzymać także elektroniczny bilet.