Informacje dla organizatorów

System abilet.pl to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży biletów na imprezy sportowe i kulturalne. Umożliwia stały dostęp do oferty zarówno poprzez liczną sieć punktów sprzedaży jaki i za pośrednictwem Internetu. Abilet.pl pozwala na zobrazowanie dowolnego miejsca imprezy i jeśli to oczekiwane, przyporządkowanie mu numeracji miejsc i cen w dowolny sposób. Stadion czy mała kameralna sala – to bez znaczenia.

Klient on-line lub operator w punkcie sprzedaży ma stały pogląd na miejsce imprezy , jak również stałą informację o aktualnej liczbie dostępnych miejsc. Organizator natomiast otrzymuje regularne raporty o poziomie sprzedaży, skonfigurowane w dogodny dla niego sposób.

Zawartość prezentowanej w systemie oferty, może być dynamicznie kształtowana. Istnieje zatem stała możliwość reagowania na zachowanie rynku.

Oferujemy również własne niepowtarzalne blankiety biletowe. Są one poddane licznym zabezpieczeniom. Weryfikacja niektórych zabezpieczeń możliwa jest w ciągu chwili, co usprawnia proces wpuszczania publiczności na teren imprezy. Pozostałe wymagają odpowiedniej wiedzy. W tym zakresie służymy pomocą. Ponadto system pozwala na wykorzystanie elektronicznych czytników, wydrukowanych na bilecie kodów. Sposób ich szyfrowania to kolejny poziom zabezpieczenia biletów.

Zapraszamy do współpracy i do kontaktu, abyśmy mogli przygotować stosowną ofertę.

e-mail: [email protected]
telefon: 68 3 20 20 50
Loading...