WKS Śląsk Wrocław vs Veolia Towers Hamburg

W kolejnej rundzie zmagań w prestiżowym 7DAYS EuroCup WKS Śląsk Wrocław zmierzy się z Veolia Towers Hamburg. W poprzednim sezonie podopieczni Andreja Urlepa pokonali niemiecki zespół w Hali Orbita 87:71, ale w kolejnych dwóch starciach górą byli gospodarze zza naszej zachodniej granicy. Jak będzie tym razem?
 
Podopieczni Stefana Grasseggera dość przeciętnie radzą sobie w lidze niemieckiej i nie zachwycają też formą w EuroCupie, gdzie znajdują się na granicy awansu do fazy play-off. Zwycięstwo w tym meczu bez wątpienia jest w zasięgu mistrzów Polski i wydaje się niezbędne, by włączyć się do walki o wyjście z grupy. Bądźcie z nami!

Bilety ulgowe przysługują osobom uczącym się do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji). Dzieci do lat siedmiu mogą wejść na wydarzenie za darmo pod warunkiem, że podczas meczu będą siedzieć na kolanach opiekunów.
 
W sezonie 2022/23 koszykarski Śląsk Wrocław wspiera Fundację ZOO Wrocław DODO. Wybierając kategorię biletu z dopiskiem "DODO" pomagasz ratować zagrożone gatunki zwierząt na całym świecie!
 
Przed meczem nie będzie prowadzona stacjonarna sprzedaż biletów – można je nabyć wyłącznie za pośrednictwem serwisu Abilet.
WKS Śląsk Wrocław vs Veolia Towers Hamburg
Loading...